اخبار اقتصادی

مقصر آتش سوزی بازار کهنه معلوم نشد

مریم رضوی - قم - خبرنگار: چند هفته از آتش سوزی کاروانسرای ملاحسین پشت بازار کهنه قم گذشته، اما هنوز سئوال ها و ابهام های بی پاسخ زیادی درباره آن باقی مانده است؛

30 مهر 1398

بی مهری بازار در آستانه مهر

نفیسه زمانی نژاد- اصفهان- خبرنگار:بازار لوازم التحریر اصفهان در آستانه شروع سال تحصیلی، انگار وضعیتی متفاوت با سال های گذشته دارد، به طوری که هنوز رونق چندانی در این بازار مشاهده نمی گردد. کاملاً واضح است چنین وضعیتی در این بخش و دیگر بازارهای مرتبط...

26 مهر 1398

آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته

اعتراض اتحادیه اروپا به اقدامات ترکمنستان نسبت به زندانیان، ایجاد سامانه موشکی مشترک در فضای همسود و بازداشت 7 تبعه تاجیک به اتهام انجام اقدامات تروریستی، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.

23 مهر 1398

آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته

بازداشت وزیر سابق تجارت ترکمنستان، برگزاری مراسم عاشورای حسینی در تاجیکستان و نصب دوربین مداربسته در داروخانه های ازبکستان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.

22 مهر 1398

حال ناهید 1 خوب است

وزیر ارتباطات گفت: حال این ماهواره خوب بوده و آماده تحویل به وزارت دفاع است و هر زمانی که وزارت دفاع اعلام آمادگی کند برای طی فرآیند در مدار قرار دریافت به آنها تحویل خواهد شد.

22 مهر 1398

تبلیغات رسانه ای برای گردشگری در آذربایجان غربی ضعیف است

عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه گفت: به دلیل استفاد کم از ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها در آذربایجان غربی بسیاری از گردشگرانی که از کشورهای همسایه وارد این استان می شوند بدون بازدید از جاذبه های گردشگری آذربایجان غربی به استان های همجوار سفر می کنند.

20 مهر 1398

مظنه اجاره یک واحد مسکونی در منطقه 12 تهران چقدر است؟ ، جدول

یک دستگاه واحد مسکونی 44 متری واقع در منطقه بازار، خیابان مولوی با مبلغ 700 هزار تومان اجاره و 25 میلیون تومان ودیعه معامله می شود.

19 مهر 1398

طرح فرانسه درباره ایران و آمریکا گره گشا خواهد بود؟

سخنگوی اسبق وزارت خارجه کشورمان در گفت و گویی طرح پیشنهادی فرانسه درباره ایران و آمریکا را مورد آنالیز قرار داد.

15 مهر 1398

آموزش و پرورش حداقل 16 هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد، عضو هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: عضو هیچ حزب و گروه سیاسی نیستم و از ابتدای پیروزی انقلاب در همه دولت ها حضور داشتم.

13 مهر 1398

والیبال مدیون مدیران غیروالیبالی است، رئیس باید مدیر باشد

ناصر شهنازی در مصاحبه با خبرنگاران درباره گزینه مناسب ریاست فدراسیون والیبال و احتمال حضور فرد غیر والیبالی برای این سمت گفت: والیبال ایران پس از انقلاب روسای زیادی به خود دیده است اما یزدانی خرم و داورزنی دو فرد تاثیرگذار در این حوزه بوده اند. راجع...

13 مهر 1398

اجرای گام سوم ایران در کاهش تعهدات هسته ای قطعی شد

مذاکرات ایران و اروپا همچنان ادامه دارد امّا با توجه به این که اروپا فعلا قادر به تامین شروط ایران تا 14 شهریور نیست، برداشتن گام سوم ایران قطعی شده است.

11 مهر 1398

گلکسی نوت 10 پلاس یا آیفون 11 پرو مکس؟

بر اساس اخباری که تا امروز به دست آورده ایم، ابعاد نمایشگر فبلت آی او اسی سال 2019 تفاوتی با آیفون ایکس اس مکس نداشته و یک نمایشگر اولد 6.5 اینچی در آیفون 11 پرو مکس به کار خواهد رفت.

10 مهر 1398

رونق گردشگری به صادرات صنایع دستی یاری می نماید

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با هدف تقویت ارتباط با هنرمندان صنایع دستی گروه مشاورین متشکل از نخبگان و صاحب نظران حوزه های مرتبط با صنایع دستی تشکیل می گردد.

10 مهر 1398

اطلاعات کامل درباره راه آهن قزوین رشت

راه آهن قزوین رشت پس از 12 سال انتظار بالاخره در سال 97 افتتاح شد. قطار رشت از میان کوه ها، دشت ها، سد و پوشش های جنگلی زیبا عبور می نماید و فرصتی برای تماشای طبیعت است. اگرچه مدت زمان سفر زیاد است اما قطار هواداران خاص خودش را دارد. اگر شما هم در این دسته افراد...

9 مهر 1398

توسعه گردشگری مناطق کم برخوردار در دوران دکترمونسان رقم خورد

رئیس انجمن صنفی آژانس های خدمات مسافرتی کردستان گفت: توجه به مناطق کم برخوردار در حوزه گردشگری در سطح کشور و تبدیل گردشگری سنتی به گردشگری مدرن از دستاوردهای مدیریت دکتر علی اصغر مونسان در سازمان میراث فرهنگی بود.

7 مهر 1398

واکنش سوریه به حرکت نظامیان ترکیه

وزارت خارجه سوریه به شدت به حرکت نظامیان ترکیه به سمت شهر راهبردی خان شیخون واکنش نشان داد و درباره تبعات آن به آنکارا هشدار داد.

7 مهر 1398

کدام بازیگران درآمد میلیاردی دارند و چرا؟

با رشد افسارگسیخته تورم طی ماه های اخیر، هزینه فراوری یک فیلم بالاتر رفته است. عمده این افزایش قیمت به دلیل بالا رفتن دستمزد بازیگران است تا جایی که در عمده موارد، نیمی از هزینه فراوری یک فیلم، صرف دستمزد بازیگران آن کار می گردد و نیمی دیگر نیز سهم دستمزد...

6 مهر 1398

مهمانسراهای دولتی خراسان شمالی، حق پذیرش مسافر آزاد ندارند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی با اشاره به این که مهمانسراهای دولتی فقط مجاز به پذیرش کارکنان خود هستند، گفت: باید با نهاد و دستگاه هایی که به غیر کارکنان خود خدمات و اقامت می دهند، برخورد گردد.

5 مهر 1398

واردات محصولات زیستی با توسعه فعالیت شتاب دهنده ها کاهش می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی درباره شکل گیری شتاب دهنده های زیستی در کشور، توضیح داد: توسعه شتابدهنده های حوزه دارویی و زیست فناوری تحول آفرین هستند و بعضی از این شتاب دهنده ها تاثیرات مثبتی بر روی بازار...

5 مهر 1398

ایرادات دادگاه های ویژه مالی رفع گردد

یک وکیل دادگستری به ارزیابی فعالیت دادگاه های ویژه رسیدگی به جرایم مالی پرداخت.

3 مهر 1398
تعداد: (66)