اخبار اقتصادی

افاضلی: پول اجاره زمین تمرین و سفر کردن نداریم، شرایط نفت تهران بهتر از ما بود

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه پول اجاره زمین تمرین ندارند گفت که مسئولان شرکت پارس جنوبی راضی به سقوط شاگردانش هستند.

25 مرداد 1399

خسارت 26000 میلیارد تومانی کرونا به اصناف

به گزارش خبرنگاران، هوشیار فقیهی معاون اقتصادی و برنامه ریزی اتاق اصناف ایران، با بیان اینکه 57 گروه از اصناف برای اینکه مشمول دریافت تسهیلات و حمایت های دولتی شوند، از سوی اتاق اصناف شناسایی شده بود، اظهار کرد: در حال حاضر 25 رسته از این 57 گروه برای دریافت...

24 مرداد 1399

آمریکا تا شکست نهایی داعش در عراق می ماند

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بر تداوم حضور نیروهای نظامی این کشور در خاک عراق به بهانه شکست نهایی گروه تروریستی داعش تأکید کرد.

22 مرداد 1399

نظر آلمان درباره استفاده آمریکا از مکانیسم ماشه علیه ایران

نماینده آلمان در نشست شورای امنیت مخالفت این کشور را با کوشش آمریکا برای بازگرداندن تحریم های بین المللی علیه ایران با توسل به یکی از بندهای برجام را اعلام نمود.

22 مرداد 1399

تأکید ایران و ویتنام بر همکاری برای مبارزه با کرونا

معاونان وزارت خارجه ایران و ویتنام در یک گفت وگوی تلفنی بر تداوم همکاری های دوجانبه برای مبارزه با کرونا تأکید کردند.

20 مرداد 1399

یادداشت ، دورخیز عربی و غربی برای حذف حزب اسلامگرای النهضه تونس

قدرت های مداخله گری اینک در تونس، تقویت جریان مخالف با حزب اسلامگرای النهضه را در دستور کار خود قرار داده و اعمال فشارهای بیشتر علیه راشد الغنوشی رئیس مجلس تونس را تجویز می نمایند.

16 مرداد 1399

به جای سرمایه گذاری بر روی سکه و بورس، بر اولویت های بومی سرمایه گذاری کنیم

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه باید به جای سرمایه گذاری در سکه، دلار و بورس شاهد سرمایه گذاری های بومی در زمینه استارتاپ ها باشیم، گفت: تا خاتمه سال جاری زیرساخت های پارک علم و فناوری خراسان جنوبی تقویت و فضای فیزیکی...

14 مرداد 1399

کارگروه پیگیری طرح های توسعه ای در وزارت صنعت تشکیل شد

سرپرست وزارت صنعت از تشکیل کارگروه پیگیری طرح های توسعه ای اطلاع داد و گفت: این کارگروه ماموریت دارد تا با موضوع ایدرو، ایمیدرو و سازمان صنایع کوچک به صورت هفتگی، به پایش و برطرف موانع بپردازد.

11 مرداد 1399

برای جلوگیری از بسیاری از مسائل ذهنی تنها چند قطره خون کافی است

بروز عوارض بیماری در هر کودک منجر به ایجاد پیامدهای جبران ناپذیر و متعدد خانوادگی، اجتماعی، مالی، بهداشتی ودرمانی خواهد شد که با افزایش آگاهی جوامع نسبت به کم توانی و شناسایی بعضی از عوامل بروز آن، می توان از بروز بسیاری از موارد جدید جلوگیری کرد.

5 مرداد 1399

خبرنگاران محدودیت بازار روز و نمایشگاه های خودرو در انگلیس آسان می گردد

لندن - خبرنگاران - نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه (5 خرداد) از برنامه دولت برای آسان کردن محدودیت ها برای بازار روز و نمایشگاه خودرو در راستای اجرای مرحله دوم بازگشت به شرایط عادی در این کشور اطلاع داد.

5 مرداد 1399

واشنگتن پست احتمال اقدام علیه نفت کش های ایران را ضعیف توصیف کرد

روزنامه واشنگتن پست احتمال اقدام آمریکا علیه نفت کش های ایران را ضعیف توصیف کرده است.

3 مرداد 1399

شرایط تحصیل در نیوبرانزویک

تحصیل در نیوبرانزویکاستان نیوبرانزویک کانادا از مراکز شهری در اندازه های متوسط از جمله منکتان، فدریکتون و سنت جان برجسته در آموزش عالی، تشکیل شده است.

2 مرداد 1399

چرا از عرضه اولیه خبری نیست؟

بازار سرمایه سال 1399 را با چراغ سبز و رکورد های پی در پی شروع کرد؛ به طوریکه شاخص کل بورس از مرز یک میلیون واحد هم فراتر رفت و شاخص فرابورس نیز وارد کانال 11 هزار واحد شد.

2 مرداد 1399

گفت وگو و تنوع فرهنگ؛ ابزارهای نوین برای توسعه پایدار

سی ویکم اردیبهشت ماه، روز جهانی تنوع فرهنگی؛ سال 2001 میلادی بود که یونسکو بیانیه ای درزمینهٔ تنوع فرهنگی صادر کرد و پس از آن، مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز 21 ماه مه برابر با 31 اردیبهشت را به عنوان روز جهانی تنوع فرهنگی برای گفت وگو و توسعه نام گذاری کرد....

1 مرداد 1399

کرونا نازی ها را دوباره زنده می نماید!

کرونا برای زمین و ساکنانش صد ها پیامد داشته است؛ هر روز صد ها گزارش و مقاله هم درباره همین پیامد ها نوشته می گردد، اما در دل اغلب این نوشته ها یک امید نانوشته وجود دارد؛ اینکه ای کاش این بار در بر پاشنه های قدیمی اش نچرخد و اتفاقاتی که پیشتر بعد از یک همه...

22 تیر 1399

موافقت شورای شهر تهران با تمدید تأمین منابع اقتصادی برای توسعه تأسیسات آبفا

اعضای شورای شهر تهران کلیات لایحه تمدید مصوبه تأمین منابع اقتصادی مورد احتیاج پروژه های توسعه و بازسازی تأسیسات آب و فاضلاب شهری و اجرای طرح آبرسانی اضطراری شهر تهران و تأمین بخشی از کسری قیمت تمام شده تعرفه خدمات آب و فاضلاب را تصویب کردند. ...

22 تیر 1399

مذاکرات لندن و بروکسل از دوشنبه آغاز می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در حالیکه دُور پیشین مذاکرات میان انگلیس و اتحادیه اروپا بدون هرگونه نتیجه ای پایان یافته بود، قرار است از روز دوشنبه مذاکرات پسابرگزیت میان دو طرف بار دیگر از سر گرفته شود.

17 تیر 1399

سنگربان ریمس گزینه اصلی میلان برای جایگزینی دوناروما

باشگاه میلان برای جایگزینی سنگربان جوان خود دست روی دروازبان آماده ستاد ریمس گذاشته است.

13 تیر 1399

بخش ویژه بیست وهفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

سازمان انتشارات جهاددانشگاهی بخش ویژه بیست وهفتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی را به موضوعات مختلفی از جمله مطالعات رسانه، آسیب های اجتماعی و مدیریت بحران اختصاص داده است.

9 تیر 1399

خبرنگاران آلمان خواهان آتش بس سراسری در سوریه شد

نیویورک- خبرنگاران- نماینده دائم آلمان در شورای امنیت، تنها راه چاره بحران سوریه را سیاسی دانست و خواهان آتش بس فوری، سراسری و کامل در این کشور شد.

9 تیر 1399
تعداد: (265)