اخبار اقتصادی

اکتبر ، ماه خشم 11 کشور در سه قاره جهان

مردم 11 کشور در ماه اکتبر جاری در سه قاره جهان دست به اقدامات اعتراضی زدند که دلیل اصلی این اعتراضات اوضاع اجتماعی و اقتصادی و شکست سیاست های دولتی بوده است.

14 آذر 1398

بازپرسی از نخست وزیر سابق مالزی به اتهام فساد و ارتباط با شاهزاده سعودی

کمیسیون مقابله با فساد اقتصادی مالزی از نخست وزیر سابق این کشور به اتهام فساد اقتصادی و ارتباط با یک شاهزاده سعودی بازپرسی نموده است.

13 آذر 1398

رئیس جمهور لبنان از وجود راه حل اطمینان بخش برای حل بحران خبر داد

رسانه ها در لبنان از تلاش مقامات این کشور برای کنترل اوضاع از طریق ارائه طرح های اقتصادی و اصلاحی خبر می دهند.

11 آذر 1398

گسترش همکاری های امنیتی دریایی اتحادیه کشورهای جنوب شرقی آسیا با حضور هند

خبرنگاران : هند و کشورهای عضو اتحادیه جنوب شرقی آسیا امروز در نشست دهلی نو بر لزوم گسترش همکاری های امنیتی دریایی تاکید کردند.

11 آذر 1398

غرق شدن کشتی پناهجویان در سواحل ایتالیا، جسد 7 نفر کشف شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، گارد ساحلی ایتالیا امروز یکشنبه اظهار داشت که یک کِشتی حامل 150 پناهجو در نزدیکی ساحل جزیره لامپدوزا در جنوب این کشور دچار حادثه شد و پناهجویان آن به دریا سقوط کردند.

10 آذر 1398

کدام کشورها بالاترین سود و ضرر را از جنگ تکنولوژیک بین آمریکا و چین تجربه می نمایند؟

جنگ تکنولوژیک بین چین و ایالات متحده لحظه به لحظه سنگین تر می گردد در این میان بعضی کشورها نافع و بعضی متضرر می شوند.

8 آذر 1398

انگلیس از اتباع خود خواست اربیل عراق را ترک نمایند

خبرنگاران: دولت انگلیس از اتباع خود در شهر اربیل واقع در شمال عراق خواست که به دلیل آنچه پیشروی گروهک داعش در عراق خوانده شد، خاک این منطقه را ترک نمایند.

7 آذر 1398

ایران به دنبال بارگیری نفتکش ها در بندر جاسک بدون عبور دادن از تنگه هرمز است

توسعه ترمینال نفتی در بندر جاسک به ایران این امکان را می دهد تا بدون عبور دادن نفتکش ها از تنگه هرمز آن ها را بارگیری کند.

4 آذر 1398

خیابان ولیعصر تهران چه اسراری در خود دارد

اگر بخواهیم یکی از خیابان های بسیار معروف شهر تهران را معرفی کنیم، آن جایی نیست جز خیابان ولیعصر. این خیابان شمال و جنوب تهران را به هم وصل می نماید. خیابان ولیعصر تهران شاهد اتفاقات بسیار بزرگی بوده که همین امر باعث شده که افراد بسیاری در اینجا خاطره...

1 آذر 1398

فشار سیاسی باعث لغو کنسرتم نشد، تقصیر را می پذیرم

به گزارش خبرنگاران، کاوه یغمایی که قرار بود روز دوشنبه 26 بهمن ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در قالب برگزاری سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر 2 کنسرت را برگزار کند، پیرامون لغو این اجراهای زنده که شب گذشته خبر آن در رسانه ها منتشر شد، شرح داد:...

30 آبان 1398

25 مقصد گردشگری برتر دنیا از نگاه Trip Advisor

دنیا ما پر از زیبایی و جاذبه های گردشگری است. هر ساله گردشگران برای بازدید از آثار تاریخی و زیبایی هایی طبیعی به کشورهای مختلف سفر می نمایند. در این میان تعدادی از آن ها بسیار شاخص هستند و در برنامه ریزی سفر نباید از قلم بیفتند. با خبرنگاران همراه باشید...

29 آبان 1398

سریال هیولا در شبکه خانگی: آیا ارزش دیدن دارد؟ بررسی و نقد - نقاط قوت و ضعف سریال

ما در شرایط مختلف فیلم ها و سریال هایی با حال و هوای متفاوت می بینیم. در این راستا با وجود اینکه با انبوهی از فیلم ها و سریال های خارجی ندیده روبرو هستیم، نیاز داریم که آثار خوب یا سرگرم کننده ایرانی را هم ببینیم و به هم توصیه کنیم و البته قشری از مردم ترجیح...

29 آبان 1398

انگلیس: روسیه ممکن است سهوا جنگ جهانی سوم را شروع کند

یکی از نظامیان ارشد ارتش انگلیس هشدار داد، رفتار بی مهابای روسیه و احترام نگذاشتن به قوانین بین المللی، می تواند به بروز جنگ جهانی سوم منجر گردد.

29 آبان 1398

1500 میلیارد ریال جهت اتمام طرح های نیمه تمام دانشگاه پیغام نور کرمان اختصاص یافت

معاون اداری، اقتصادی و عمرانی دانشگاه پیغام نور گفت: 1500 میلیارد ریال برای این اتمام طرح های نیمه تمام توسط هیات امنای دانشگاه پیغام نور کرمان مجوز داده شده است.

27 آبان 1398

سفرنامه کوالالامپور

سفر ما ساعت 9 شب پنجشنبه 25 آبان 91 وپس از 2 ساعت تاخیر شروع و مدت پرواز 30/7 ساعت طبق اعلام ایران ایر بود وبا توجه به 30/4 ساعت اختلاف ساعت 30/8 دقیقه آدینه صبح به وقت محلی به فرودگاه بزرگ و زیبای کوالا رسیدیم، پس از چک کردن پاسپورت و زدن برچسب ویزای مالزی درون...

24 آبان 1398

تلگراف: تحریم ها علیه روسیه به ضرر بازارهای داخلی اروپا خواهد بود

خبرنگاران: یک روزنامه مشهور انگلیسی نوشت تحریم های مالی و تجاری علیه روسیه تاثیر منفی زیادی بر اقتصاد کشورهای اروپایی از جمله انگلیس، ایتالیا، فرانسه و هلند خواهد داشت و آلمان در این بین بیشترین ضرر را متحمل خواهد شد.

22 آبان 1398

چین: اظهارات پامپئو نشان گر مقاصد شیطانی اوست

سخنگوی وزارت امور خارجه چین، ادعاهای اخیر وزیر امور خارجه آمریکا علیه حزب کمونیست چین را محکوم نموده و نشانه ای از مقاصد شیطانی او خواند.

20 آبان 1398

تشکیل بازار فیلم منطقه ای از رویا تا واقعیت

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: تشکیل بازار فیلم منطقه ای، مهم ترین راهبرد سینمای ایران در دوران جدید است.

20 آبان 1398

گزارش گاردین از مصائب پناهندگان مسلمان روهینگیا در مالزی

خبرنگاران: کشف گورهای دسته جمعی در شمال مالزی و اظهار شگفتی مقامات مالزیایی در حالی است که سابقه قاچاق مسلمانان روهنیگیا به این کشور سابقه ای چند ساله دارد.

17 آبان 1398

یک ضدایرانی دیگر دولت ترامپ را ترک می نماید

باشگاه خبرنگاران نوشت: سیگال مندلکر، معاون وزارت خزانه داری آمریکا در امور اطلاعات اقتصادی تروریسم و از چهره های اصلی کارزار موسوم به فشار حداکثری علیه ایران قرار است به زودی کابینه ترامپ را ترک کند.

16 آبان 1398
تعداد: (107)