ادعای سفارت روسیه در تهران در خصوص اهداف بعضی از شهروندان ایرانی از سفر به این کشور

به گزارش مجله بیزبینگ، سفارت روسیه در ایران توضیح داد: اخیراً موارد صدور غیر قانونی مجوزهای ورود به فدراسیون روسیه با استفاده از گذرنامه های جعلی هوادار فن آیدی و بلیط مسابقه به بهانه تماشای جام جهانی فوتبال (یورو 2020) به سن پترزبورگ توسط بعضی از شرکت های ایرانی افزایش یافته است.

ادعای سفارت روسیه در تهران در خصوص اهداف بعضی از شهروندان ایرانی از سفر به این کشور

ایسنا: سفارت روسیه در ایران با توجه به مشکل به وجود آمده برای تعدادی از ایرانیان در فرودگاه های مسکو در بیانیه ای خاطرنشان کرد : اخیراً موارد صدور غیر قانونی مجوزهای ورود به فدراسیون روسیه با استفاده از گذرنامه های جعلی هوادار فن آیدی و بلیط مسابقه به بهانه تماشای جام جهانی فوتبال (یورو 2020) به سن پترزبورگ توسط بعضی از شرکت های ایرانی افزایش یافته است.

سفارت توجه را به این نکته جلب می کند که مدارک مذکور حق ورود به فدراسیون روسیه را نمی دهند. در صورت پرواز اتباع خارجی به روسیه با این اسناد جعلی از عبور آنها از مرز جلوگیری می شود و دیپورت خواهند شد.

همچنین این نکته را خاطرنشان می سازیم که هدف واقعی سفر اتباع ایرانی به روسیه با هدف درخواستی آنها غالباً مطابقت ندارد. کوشش برای سفر به روسیه جهت عبور غیر قانونی متعاقب از مرز کشورهای اروپایی را نیز خاطرنشان می سازیم که نقض قانون می باشد و مسئولیت کیفری به همراه دارد.

خاطرنشان می شویم که به خاطر شیوع عفونت ویروسی کرونا سفر اتباع ایرانی طبق مصوبه دولت فدراسیون روسیه به شماره 635-р طبق گذشته محدود می باشد. در صورت تغییر نظام جاری متعاقبا سفارت فدراسیون روسیه در جمهوری اسلامی ایران اطلاع رسانی خواهد نمود .

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1724

به "ادعای سفارت روسیه در تهران در خصوص اهداف بعضی از شهروندان ایرانی از سفر به این کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای سفارت روسیه در تهران در خصوص اهداف بعضی از شهروندان ایرانی از سفر به این کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید