برنامه ریزی سازمان ثبت اسناد برای مختومه کردن بیش از 200 هزار پرونده

به گزارش مجله بیزبینگ، نشست هم اندیشی درباره مختومه کردن بیش از 200 هزار پرونده اداره اجرای استان تهران در سال 1400 با حضور معاون امور ثبت اسناد در اداره کل ثبت اسناد و املاک تهران برگزار گردید.

برنامه ریزی سازمان ثبت اسناد برای مختومه کردن بیش از 200 هزار پرونده

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در این نشست که با حضور عبدالحسین رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تهران و معاون مدیر کل و روسای واحدهای اجرای استان تهران برگزار گردید، معاون سازمان ثبت اسناد هدف از برگزاری جلسه را تحقق سیاست های ابلاغی ریاست معظم قوه قضائیه و بعلاوه اوامر ریاست سازمان در راستای سند تحول قضایی و رضایت مندی بیشتر مراجعین نام کرد.

مهدی اقبال ضمن تشکر از فعالیت ها و زحمات موثر همکاران و با اشاره به اهداف عالی سازمان، مسائل و موانع موجود با ارائه راه چاره در راستای تسریع در انجام امور گفت.

وی با بیان اینکه ساماندهی بایگانی ها و کوشش برای تحقق کامل حذف فیزیکی پرونده ها هم اکنون در چند استان محقق شده است افزود: با توجه به بخشنامه ریاست سازمان در راستای حذف مهلت 2 ماهه بند ب ماده 113 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه در جهت رسیدگی سریع به پرونده هایی که از بدهکار پرونده اقتصادی شناسایی نشده ، در صورت درخواست بستانکار ، آنها می توانند با صدور گواهی به دادگستری مراجعه نمایند.

معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد با تاکید بر لزوم استفاده از نیروهای توانمند و با انگیزه در واحدهای اجرایی گفت: انجام مکاتبات به صورت اتوماسیونی و حذف امور دستی و سنتی، استفاده از ظرفیت سامانه ثنا در راستای شفافیت و دقت در ابلاغ ها ، نظارت بیشتر بر مزایده ها و مشخص تکلیف پرونده های بانکی اقدامات مهم سازمان در دوره مدیریت دکتر خدائیان بوده است.

در ادامه این نشست مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تهران و سایر روسا و همکاران مسائل ادارات را گفتند و هدایت و دستورات لازم به وسیله معاون امور اسناد صادر شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1764

به "برنامه ریزی سازمان ثبت اسناد برای مختومه کردن بیش از 200 هزار پرونده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی سازمان ثبت اسناد برای مختومه کردن بیش از 200 هزار پرونده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید