تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی

به گزارش مجله بیزبینگ، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، اورسولا پاپاندرا رئیس موقت فدراسیون جهانی وزنه برداری، در این باره می گوید: ایجاد ارتباط کاری با سازمان جهانی پارا پاورلیفتینگ گامی منطقی برای همکاری با دوستان مان در کمیته بین المللی پارالمپیک، حوزه های مشترک و به ویژه در رویدادهای بزرگ است.

تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی

سه حوزه اصلی تفاهم نامه به این صورت نامگذاری شده اند: حرکت اول؛ وزنه را بلند کن (ایجاد عرصه های رقابتی)، حرکت دوم؛ اجرای صحیح (لزوم آموزش) و حرکت سوم؛ ورزش پاک (استراتژی مبارزه با دوپینگ).

بر اساس این تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی، به تبادل اطلاعات و محتوای آموزشی می پردازند و برای اجرای ورزش پاک تلاش می کنند. برخی موضوعات همکاری که در این تفاهم نامه به آن پرداخته شده، شامل توسعه راهکارهای دوجانبه تکنیکی برای ایجاد فرصت های ورزشی، اشتراک استانداردهای دسترسی و همکاری در فعالیت های ضد دوپینگ از طریق آگاه سازی ورزشی است.

جورج مورنو، رئیس پارا وزنه برداری IPC نیز مطرح نمود: این تفاهم نامه برای ما تاریخی است چراکه به ما مجوز همکاری با همتای خود در فدراسیون جهانی را می دهد و این برای توسعه رشته ما بسیار اهمیت دارد.ما با IWF دوستی دیرینه، ارزش ها و اهداف مشترکی داریم و از آنها برای حمایت و همکاری تشکر می کنیم و یقین داریم که با یکدیگر می توانیم جهان را قدرتمند کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1274

به "تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید