خداحافظی مدال آور بازی های پاراآسیایی از دنیای قهرمانی

به گزارش مجله بیزبینگ، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی با کمان از خداحافظی مجید کاکوش، ملی پوش این تیم از دنیای قهرمانی اطلاع داد.

خداحافظی مدال آور بازی های پاراآسیایی از دنیای قهرمانی

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام نوروز 99 با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، مجید کهتری در این باره گفت: مجید کاکوش که اخیراً در مسابقات قهرمانی آسیا، در بخش رقابت های کسب سهمیه پیروز به دریافت جواز حضور در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو شده بود از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

وی اضافه کرد: علت تصمیم وی شخصی و بنابر شرایط زندگی و کاری اش است و کادر فنی کوشش می نماید جایگزین شایسته ای برای سهمیه ای که او در کلاس W1 به دست آورده، انتخاب کند.

سرمربی تیم ملی مطرح نمود: کاکوش ورزشکاری با اخلاق و خوب است و در مدتی که در خدمت تیم ملی در راستا کسب افتخار برای کشورمان کوشش های زیادی کرد که ماحصل آن کسب نشان برنزمیکس تیمی در مسابقات رنکینگ جهانی جمهوری چک در سال 2017، نشان برنز بازی های پاراآسیایی جاکارتا 2018، نشان طلای مسابقات قهرمانی آسیا در بخش کسب سهمیه در سال 2016 و نیز نشان طلا مسابقات قهرمانی آسیا در بخش کسب سهمیه در سال 2019 است.

وی خاطر نشان کرد: کاکوش اولین ورزشکار کلاس W1 در ایران و نیز اولین ورزشکار این کلاس بود که پیروز شد در بازی های پارالمپیک 2016 ریو حضور یابد.

کهتری در سرانجام گفت: کاکوش ورزشکار شایسته ای بود و برای او آرزوی پیروزیت در سایر عرصه های زندگی و نیز سلامتی و شادکامی دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 638

به "خداحافظی مدال آور بازی های پاراآسیایی از دنیای قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی مدال آور بازی های پاراآسیایی از دنیای قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید