دردسر بزرگ برای مدافع استقلال

به گزارش مجله بیزبینگ، محمدحسین مرادمند قبل از شروع فصل بابت دریافت رضایت نامه جهت عقد قرارداد با باشگاه استقلال چند فقره چک شخصی خود را با سر رسید مشخصی در اختیار مالک وقت باشگاه شهرخودرو که اکنون با نام پدیده در لیگ برتر حضور دارد گذاشت و رضایت نامه گرفت.

دردسر بزرگ برای مدافع استقلال

در واقع مالک باشگاه مبدا از قضیه دریافت چک باشگاه پرسپولیس بابت رضایتنامه یحیی گل محمدی باتجربه شده و به این نتیجه رسیده بود که دریافت چک حقوقی می تواند چه مشکلاتی را به وجود بیاورد چنانچه هنوز هم چک باشگاه پرسپولیس بابت رضایتنامه گل محمدی پاس نشده است. نه تنها سر قضیه محمدحسین مرادمند بلکه جهت صدور رضایتنامه چند بازیکن دیگر که پیش از شروع لیگ راهی تیم های دیگر شدند مبلغ رضایتنامه یا نقدی دریافت شد و یا اینکه چک شخصی از بازیکن گرفتند تا در صورت پاس نشدن چک با فرد حقیقی طرف باشند و بتوانند سریعاً نسبت به دریافت پول اقدام قانونی انجام بدهند.

سررسید یک چک محمدحسین مرادمند که در اختیار مالک قبلی باشگاه پدیده قرار داشت دو روز قبل از سفر تیم استقلال به عربستان بود و این بازیکن

نتوانست این چک 500 میلیون تومانی را پاس کند. مالک قبلی باشگاه هم به این مدافع خبر داد آن چک را خرج کرده است و فردی که چک را در اختیار دارد آن را برگشت زده و در پی دریافت حکم جلب صادر کننده چک است. حالا مدافع تیم استقلال در خطر یک پرونده حقوقی واقع شده است و در پی این است با دریافت مبلغ اشاره شده از مدیران باشگاه استقلال، از احتمال بازداشت خود جلوگیری کند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1786

به "دردسر بزرگ برای مدافع استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر بزرگ برای مدافع استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید