رئیس جدید اداره کل نظام های پرداخت بانک ملی ایران معارفه شد

به گزارش مجله بیزبینگ، با حضور عباس شفیعی رئیس هیات مدیره و هادی سالار خیلی عضو هیات عامل و معاون اقتصادی بانک ملی ایران، غلامرضا بیاتی به عنوان رئیس جدید اداره کل نظام های پرداخت این بانک معارفه شد.

رئیس جدید اداره کل نظام های پرداخت بانک ملی ایران معارفه شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، در این مراسم عباس شفیعی ضمن تقدیر از خدمات شایسته محمد نجف زاده رئیس پیشین اداره کل نظام های پرداخت گفت: یکی از اثرگذارترین و مهم ترین ادارات این بانک اداره کل نظام های پرداخت است که کنترل تراکنش ها و نحوه فعالیت سامانه های این بانک را بر عهده دارد که بی شک این عملیات کاری مهم و حساس است.

وی در ادامه با اشاره به این که این اداره در بانکداری الکترونیک نقشی اساسی دارد و جزو سرمایه های لاینفک بانک است،

گفت: امیدواریم که تقویت هر چه بیشتر این اداره به تقویت هر چه بیشتر بانک بیانجامد.

شفیعی اضافه کرد: انتظار داریم که اداره کل نظام های پرداخت به عنوان اداره ای فعال و پویا با آنالیز، پیش بینی و تحلیل مبادلات،

مجموعه بانک ملی ایران را در جهت توسعه و پیشرفت کمک دهد.

هادی سالار خیلی عضو هیات عامل و معاون اقتصادی بانک ملی ایران نیز ضمن تاکید بر لزوم استفاده از مدیریت مشارکتی و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف عالی بانک گفت: با توجه به استقرار سامانه های مبادلات الکترونیک در اداره کل نظام های پرداخت، این اداره امکان رصد تمامی مبادلات و رویدادهای اقتصادی بانک را بر عهده دارد و برهمین اساس می تواند به عنوان ناظر و تحلیلگر، نقاط قوت و ضعف را مشاهده و با پیش بینی های لازم نتایج را برای اصلاح امور و نقشه راه بانک به مدیران ارشد انعکاس دهد.

وی با بیان این که عملکرد این اداره به طور مستقیم می تواند بر عملکرد بانک موثر باشد، گفت: امیدواریم در دوره مدیریت جدید، بدنه این اداره با وجود مدیریت متعهد و توانمند و همکاران پرتلاش بیش از پیش ارتقا یابد.

رئیس جدید اداره کل نظام های پرداخت نیز در این مراسم ابراز امیدواری کرد که با کمک خداوند در موقعیت جدید خدمت بتواند منشأ خدمات مثبت باشد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1707

به "رئیس جدید اداره کل نظام های پرداخت بانک ملی ایران معارفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جدید اداره کل نظام های پرداخت بانک ملی ایران معارفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید