علت عدم حضور بردیا سعادت در اردوی تیم ملی والیبال، سعادت: آماده حضور در تیم ملی هستم

به گزارش مجله بیزبینگ، بردیا سعادت می گوید که آماده حضور در تیم ملی والیبال است.

علت عدم حضور بردیا سعادت در اردوی تیم ملی والیبال، سعادت: آماده حضور در تیم ملی هستم

به گزارش خبرنگاران، بردیا سعادت بازیکن جوان و آینده دار تیم ملی والیبال ایران چندی پیش پیشنهادی از سوی باشگاه ویکستورم کره جنوبی دریافت کرد. با توجه به اینکه وی در اردوی تیم ملی جوانان و تیم ملی بزرگسالان برای حضور در رقابت های قهرمانی جوانان جهان و قهرمانی مردان آسیا حضور داشت، فدراسیون ایران تایید کرد که این بازیکن در راستای حمایت از بازیکنان جوان با موافقت کادر فنی راهی کره جنوبی شود تا در تمرینات تیم باشگاهی خود حضور پیدا کند.

طبق مقررات فدراسیون جهانی والیبال باشگاه ها موظف هستند از تاریخ 15 می تا 15 اکتبر بازیکنان ملی پوش را در اختیار تیم های ملی قرار دهند، اما باشگاه کره ای درخواست کرده که سعادت تا پایان مسابقات لیگ کره جنوبی در اختیار این باشگاه باشد که این موضوع خلاف مذاکرات انجام شده است.

با توجه به حضور نیافتن بردیا سعادت در اردوی بزرگسالان، بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان و ملی بزرگسالان در مسابقات قهرمانی آسیا و فدراسیون والیبال به این موضوع اعتراض کردند.

بردیا سعادت در پست اینستاگرامی دلایل عدم حضور خود در اردوی تیم ملی ایران بیان نمود که به شرح زیر است:

سلام بر ایران و سلام بر مردم عزیز کشورم

خیلی سعی کردم در مقابل هجمه های ناحق وگزارشات خلاف واقع برخی دوستان سکوت کنم اما متاسفانه اوضاع به سمتی پیش رفت که مجبورم برای تطهیر اذهان عمومی مطالبی را اینجا خدمتتان عرض کنم. در اردیبهشت ماه سال جاری با رضایت باشگاه مودنای ایتالیا قراردادی رسمی با باشگاه کره ای امضا کردم که از بین 70 بازیکن من را به نام بازیکن خارجی انتخاب کردند و مدت این قرارداد از آگوست 2021 تا فوریه 2022 است.

برخلاف ادعاهای نادرست مبنی بر عدم تمایل خودم به حضور در تیم ملی کشورم، فدراسیون والیبال ایران و باشگاه کره ای دهها بار برای حضور من در تیم ملی مذاکراتی داشتند اما متاسفانه هر بار بنا به دلایلی توافقی در این زمینه حاصل نشده و در آخرین مذاکرات انجام شده بین دو طرف، پیشنهاد باشگاه کره این بود که برای شرکت در مسابقات آسیایی مستقیم از کره راهی ژاپن بشوم (با توجه به نزدیکی دو کشور و شرایط قرمز کرونادر ایران) که متاسفانه مورد قبول فدراسیون ایران واقع نشد.

بازی برای تیم ملی آرزوی هر بازیکنی هست، امیدوارم با توجه به شرایط خاص کرونایی و قوانین کشور کره مبنی بر چهارده روز قرنطینه در صورت ورود به منطقه ها قرمز از لحاظ کرونایی در بازگشت به کره و از دست دادن چند مسابقه ابتدایی، با حضور مستقیم من در ایتالیا و مسابقات قهرمانی جوانان جهان با همراهی کامل باشگاه از لحاظ هماهنگی و رزرو پروازها و هزینه ها و غیره، موافقت شود تا بتوانم با تمام وجودم برای کشورم بازی کنم.

مجددا به نام سربازی کوچک با هماهنگی باشگاه، آمادگی کامل خود را جهت حضور قدرتمند در تیم ملی کشورم اعلام می دارم و امیدوارم فدراسیون محترم والیبال این امکان را برای من فراهم نماید.

با تشکر بردیا سعادت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1807

به "علت عدم حضور بردیا سعادت در اردوی تیم ملی والیبال، سعادت: آماده حضور در تیم ملی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت عدم حضور بردیا سعادت در اردوی تیم ملی والیبال، سعادت: آماده حضور در تیم ملی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید