قلع و قمع 25 مورد ساخت ساز در اراضی کشاورزی نظرآباد

به گزارش مجله بیزبینگ، مدیر جهاد کشاورزی نظرآباد گفت: 100هزار مترمربع از اراضی کشاورزی نظرآباد با تخریب 25 مورد ساخت و ساز، حفظ کاربری شد.

قلع و قمع 25 مورد ساخت ساز در اراضی کشاورزی نظرآباد

به گزارش خبرنگار از ، بدرزاده، مدیر جهاد کشاورزی نظرآباد گفت: از ابتدای اسفندماه سال 1398 و در پی آن در ایام تعطیلات نوروزی سال 1399 در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها و مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز های غیرمجاز، به طور روزانه و منظم بازدید های میدانی از کلیه اراضی کشاورزی و باغات شهرستان نظرآباد در دو بخش مرکزی و تنکمان اجرا شده است.

بدرزاده گفت: به همین دلیل براساس اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی با قلع و قمع بیش از 25 مورد شامل حصارکشی، دیوارکشی، بنا های در حال ساخت و... در حدود 100،000 مترمربع از اراضی کشاورزی آزادسازی شده است.

او اضافه کرد: همچنین ضمن شناسایی بیش از 250 فقره و صدور اخطاریه به متخلفین بیش از 150 مورد از فعالیت ساختمانی آن ها متوقف و مقرر شده است در صورت عدم جمع آوری فعالیت های غیرمجاز توسط مالکان در روز های آینده، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد با دستور مقام محترم قضایی وفق اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی نسبت به قلع و قمع آن ساخت و ساز ها نیز اقدام می نماید.

مدیری جهاد کشاورزی شهرستان نظرآبادگفت: با اجرای احکام قطعی صادره از محاکم قضایی مبنی بر جمع آوری ساخت و ساز های غیر مجاز به تعداد 3 فقره در زمینی به مساحت حدود 200/000 متر مربع اجرا شد.

بدر زاده گفت: تشکیل 50 فقره پرونده قضایی جهت ارسال به محاکم قضایی جهت رسیدگی و مشخص تکلیف مستحدثات غیر مجاز نیز از سایر اقدامات اجرا شده در مدت زمان مذکور است.

او در انتها ضمن تشکر از همکاران و پرسنل مدیریت جهاد کشاورزی اضافه کرد: علیرغم وجود اپیدمی بیماری در کشور و سایر محدودیت های موجود همکاران و پرسنل اداره امور اراضی این مدیریت با تلاش و تلاش جهادی حافظ اراضی کشاورزی شهرستان هستند و به شدت با متخلفان برخورد می نماید.

ر.خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 19 خرداد 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 963

به "قلع و قمع 25 مورد ساخت ساز در اراضی کشاورزی نظرآباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلع و قمع 25 مورد ساخت ساز در اراضی کشاورزی نظرآباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید