مردی بدون سایه به گونه ای توقیف موقت شده است!

به گزارش مجله بیزبینگ، علیرضا رئیسیان تهیه کننده و کارگردان مردی بدون سایه در اکران خصوصی این فیلم از شرایط اکران سینمای ایران به شدت انتقاد کرد و افت فروش فیلم ها را ناشی از تصمیمات سازمان سینمایی دانست.

مردی بدون سایه به گونه ای توقیف موقت شده است!

به گزارش مجله بیزبینگ او در این زمینه گفت: ما از عید فطر قصد اکران عمومی فیلم را داشتیم، اما به کرّات به تأخیر افتاد. عدم استقبال فعلی مردم از سینما و شرایط پیش آمده، نتیجه تصمیمات و برنامه ریزی هایی است که سازمان سینمایی به تنهایی و بدون شنیدن نظرات فعالان سینما اجرایی نموده است.

رئیسیان ادامه داد: کوشش بر این است که اکران بعضی از فیلم ها به هر قیمتی ادامه پیدا کند. با وجود اینکه تیزر های فیلم ما از دو ماه قبل در سینما ها در حال پخش است و در اخبار و رسانه ها خبر اکران فیلم ما منتشر شده، اما فیلم هنوز اکران نشده و متاسفانه درحال کهنه شدن است. چرا باید با وجود اینکه قرارداد با سرگروه بسته شده، اکران فیلم به تاخیر بیفتد؟

این فیلمساز با انتقاد به وضعیت نابسامانی که حاکم است، گفت: دوایر مختلفی در بازی قدرت سینما وجود دارند و ما، چون در آخرین دایره روابط قرار می گیریم برای تصمیم گیران جذابیتی نداریم. در حقیقت ما به گونه ای توقیف موقت هستیم و هنوز نمی دانیم اکران را بعد از تاسوعا و عاشورا می توانیم ادامه دهیم یا خیر؟

کارگردان مردی بدون سایه دلیل این شرایط را عدم آشنایی مدیران با فضای سینما و شرایط اکران و همینطور عدم همگونی صنف های مرتبط دانست و گفت: هیچ تقاضا و همتی برای تغییر شرایط حاضر وجود ندارد. رئیسیان ادامه این وضعیت را تنها به سود کسانی دانست که در گود بوده و فیلمشان درحال اکران است.

9410

منبع: آی سینما
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 222

به "مردی بدون سایه به گونه ای توقیف موقت شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردی بدون سایه به گونه ای توقیف موقت شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید