نشست مسئولان فدراسیون بدنسازی و وزارت ورزش درباره فعالیت بانوان

به گزارش مجله بیزبینگ، نشست مسئولان فدراسیون بدنسازی و وزارت ورزش درباره نحوه ادامه فعالیت بانوان در رشته های زیرمجموعه این فدراسیون برگزار گردید.

نشست مسئولان فدراسیون بدنسازی و وزارت ورزش درباره فعالیت بانوان

به گزارش خبرنگاران، این نشست با حضور بنیامین شکوه فر معاون پارلمانی حقوقی وامور استان ها ؛سینا کلهر معاون فرهنگی و همگانی وزارت ، کاظمی پور معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، بهنام محمودی مشاور و دستیار ویژه وزیر ورزش، فلاح مدیر کل حقوقی وزارت ورزش، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و شاه محمدیان نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در مورد اتفاقات اخیر حوزه بانوان در دفتر معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.

در این جلسه بعد از بیان نکته نظرات و دغدغه های معاونت بانوان وزارت ورزش و مسوولان وزارتخانه، در نهایت تصمیم بر این شد که امورات آموزشی فدراسیون بدنسازی کما فی السابق به فعالیت خود ادامه دهد. به این ترتیب فدراسیون و هیات های استانی می توانند همانند گذشته به فعالیت های آموزشی خود ادامه دهند.

بعلاوه در مورد رشته هایی که در بخش بانوان فدراسیون بدنسازی فعالیت داشتند و با توجه به در پیش بودن مسابقات فیتنس چلنج بانوان قهرمانی آسیا که قرار است در ایران برگزار شود، مقرر شد دستورالعمل های لازم تدوین شده و مجوزهای لازم با قید فوریت اخذ شود.

به این ترتیب روز چهارشنبه 15 دی ماه جلسه ای با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی در وزارت ورزش برگزار خواهد شد تا تصمیمات بعدی در مورد تکمیل فرآیند اخذ مجوزهای قانونی رشته های فعال زیر مجموعه فدراسیون بدنسازی اخذ شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1996

به "نشست مسئولان فدراسیون بدنسازی و وزارت ورزش درباره فعالیت بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مسئولان فدراسیون بدنسازی و وزارت ورزش درباره فعالیت بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید