هاموند: اولویت های من امنیت، اقتصاد و اصلاحات در اتحادیه اروپا هستند

به گزارش مجله بیزبینگ، خبرنگاران: وزیر خارجه جدید انگلیس گفته است که اولویت های وی امنیت، اقتصاد و اروپا هستند.

هاموند: اولویت های من امنیت، اقتصاد و اصلاحات در اتحادیه اروپا هستند

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، فیلیپ هاموند، وزیر خارجه جدید انگلیس گفته است که اولویت های وی امنیت، اقتصاد و اروپا هستند.

وی با اشاره بر لزوم اصلاحات در اتحادیه اروپا گفت: من با نخست وزیر و وزیر خزانه داری همکاری خواهم کرد تا برای اصلاح جدی در نحوه کارکرد اتحادیه اروپا مذاکره کنم و زمینه را برای ارتباط جدید بریتانیا و اتحادیه اروپا فراهم کنم؛ بگونه ای که منافع ملی ما و نگرانی های مردم بریتانیا برآورده و رفع شوند.

فیلیپ هاموند که پیش از این سمت وزارت دفاع انگلیس را بر عهده داشت در پی تغییرات گسترده در کابینه دیوید کامرون امروز وزیر خارجه انگلیس شد.

ویلیام هیگ بامداد امروز خبر برکناری خود را از وزارت خارجه بریتانیا اعلام نمود و قرار است سمت هماهنگ کننده امور کابینه انگلیس در مجلس عوام را عهده دار گردد.

دیلی تلگراف پیش از این نوشت دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس به منظور کسب آمادگی برای انتخابات آینده پارلمانی این کشور، کاهش نقدها و خاصه جلب آرای رأی دهندگان زن این کشور 14 تن از اعضای کابینه خود را تغییر داد.

فیلیپ هاموند 59 ساله از سال 2011 پست وزارت دفاع این کشور را عهده دار شده بود. وی پیشتر و در سال 1997 به عنوان نماینده منطقه رانی ید و ویبریدج وارد مجلس عوام این کشور شد.

وی در سال 2005 به عنوان وزیر سایه کار و بازنشستگی منصوب شد و تا سال 2007 در این سمت بود. در آن سال با تغییرات اجرا شده وی تصدی سمت وزیر سایه خزانه داری را عهده دار شد.

پس از تشکیل دولت ائتلافی این کشور در سال 2010 به عنوان وزیر حمل و نقل به عضویت کابینه این کشور درآمد و پس از کناره گیری لیام فاکس در سال 2011 تصدی پست وزارت دفاع را عهده دار شد.

.

منبع: تسنیم
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 492

به "هاموند: اولویت های من امنیت، اقتصاد و اصلاحات در اتحادیه اروپا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاموند: اولویت های من امنیت، اقتصاد و اصلاحات در اتحادیه اروپا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید