هشدار پلیس به دانش آموزان؛ برای مدرسه رفتن خودروهای گذری سوار نشوید

به گزارش مجله بیزبینگ، رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی کشور در آستانه بازگشایی مدارس به دانش آموزان توصیه کرد برای رفتن به مدرسه به جای سوار شدن به اتومبیل های شخصی گذری و غیرمجاز از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

هشدار پلیس به دانش آموزان؛ برای مدرسه رفتن خودروهای گذری سوار نشوید

سرهنگ شهاب امینی در بیان هشدارها و توصیه ها برای بازگشایی مدارس اظهار کرد: والدین در فصل بازگشایی مدارس در کنار مسائل مربوط به درس و مدرسه برای سلامت و امنیت فرزندان خود نیز اهمیت ویژه ای قائلند.

وی افزود: پلیس نیز در راستای وظایف ذاتی خود مأموریت دارد تا با ایجاد تعامل نزدیک و برگزاری جلسات مشترک با مسئولان آموزش و پرورش و آگاه سازی خانواده ها و اطلاع رسانی به آن ها هشدارهای پلیسی و انتظامی لازم را از طریق رسانه ها به ویژه رادیو به سمع و بصر هموطنان برساند.

سرهنگ امینی که در یک برنامه رادیویی صحبت می کرد، به والدین دانش آموزان توصیه کرد: والدین فرزندان خود را در سرویس های مجاز، شناسنامه دار و مورد تأیید ثبت نام کنند و به فرزندان خود آموزش دهند که به جای سوار شدن به اتومبیل های شخصی و غیرمجاز از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی در خاتمه این را هم گفت: والدین هرگونه غیبت غیرمتعارف فرزندان را در اسرع وقت از مدرسه و درصورت لزوم پلیس گزارش و پیگیری کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 358

به "هشدار پلیس به دانش آموزان؛ برای مدرسه رفتن خودروهای گذری سوار نشوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پلیس به دانش آموزان؛ برای مدرسه رفتن خودروهای گذری سوار نشوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید