واگذاری امور به بخش خصوصی دنبال می گردد

باشگاه گردشگری تفریحآتی، امروز یکشنبه 21 مهر 98 در مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد.

واگذاری امور به بخش خصوصی دنبال می گردد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، این باشگاه گردشگری در محل شرکت مادرتخصصی ایران گردی و دنیا گردی به همت بخش خصوصی و با حضور محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، به طور رسمی شروع به کار کرد.

محمد خیاطیان در مراسم افتتاحیه این باشگاه گردشگری با اشاره به اهمیت توسعه و رونق گردشگری خواهان تقویت برنامه ریزی ها و ارائه راهکارهای جدید در این حوزه شد.

او سپس به شرکت مادر تخصصی ایران گردی و دنیا گردی اشاره نمود و گفت: شرکت مادر تخصصی ایران گردی و دنیا گردی یک شرکت بسیار خوب با اساسنامه کامل و مناسب است و می تواند یک بازوی اجرایی برای وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی باشد.

او اضافه کرد: بخشی از کارهای حاکمیتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را باید به وسیله شرکت ها دنبال کرد و در این میان شرکت مادر تخصصی ایران گردی و دنیا گردی یک ظرفیت مهم به حساب می آید.

خیاطیان به مدیریت این شرکت اشاره نمود و اضافه کرد: در مدت مدیریت آقای نیکزاد کوشش های بسیار خوبی را شاهد بودیم و اتفاقات و اقدامات بسیار خوبی روی داده است و تحولی در این مجموعه ایجاد شده است و پیگیری و اهتمام برای انجام کارها دارد.

خیاطیان ادامه داد: سابقه و صندلی شرکت مادرتخصصی ایران گردی و دنیا گردی را همه افراد می دانند، این شرکت یک شرکت مهمی است که نقش تاثیرگذاری دارد. مجموعه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این آمادگی را دارد تا وظایفی را که امکان واگذاری دارد، واگذار کند و بخش هایی از امور از سوی شرکت های تابعه اجرایی گردد.

معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: واگذاری و سپردن کارها به بخش خصوصی و پیگیری و اجرای امور از سوی شرکت ها یکی از موضوعاتی است که از سوی این وزارتخانه دنبال می گردد و آمادگی لازم برای واگذاری امور به بخش خصوصی را داریم.

در این مراسم همچنین حکم خشایار نیکزاد به عنوان مدیرعامل شرکت مادرتخصصی شرکت ایران گردی و دنیا گردی که به امضای دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رسیده است، از سوی محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت این وزارت به نیکزاد ابلاغ شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 3 آذر 1398 شناسه مطلب: 455

به "واگذاری امور به بخش خصوصی دنبال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری امور به بخش خصوصی دنبال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید