وریا غفوری در آستانه بستن قرارداد نو ، مقصد احتمالی کاپیتان سابق استقلال مشخص شد

به گزارش مجله بیزبینگ، کاپیتان سابق استقلال که در روزهای اخیر قراردادش با فولاد خوزستان فسخ شده بود به زوی تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد.

وریا غفوری در آستانه بستن قرارداد نو ، مقصد احتمالی کاپیتان سابق استقلال مشخص شد

به گزارش خبرنگاران جواد نکونام در ادامه تصمیمات نقل وانتقالاتی خود به سراغ وریا غفوری رفت و روی نام خرید تابستانه تیمش خط قرمز کشید. نکونام گویا از عملکرد فنی غفوری در نیم فصل نخست رضایت نداشت، چون او در 6 بازی نام وریا غفوری را در ترکیب اصلی تیمش قرار داد و در 6 مسابقه هم به عنوان یار جانشین به او اعتماد کرد اما کاپیتان سابق استقلال نتوانست در روند بازی به کمک تیمش بیاید و عملکرد او باعث شد تا نکونام باتوجه به پر بودن فهرست تیمش،وریا را مازاد اعلام کند.

کاپیتان سابق استقلال در روز آخر فعالیت بازار نقل وانتقالات زمستانه پای میز مذاکره با مدیران باشگاه تراکتور نشسته است. سرخ پوشان تبریزی در پست دفاع راست محمد آقاجانپور و سجاد دانایی را در نیم فصل نخست در اختیار داشتند که پاکو خمس اعتقادی به سبک بازی دانایی ندارد و از مدیران باشگاه خواسته بود تا شرایط حضور یک مدافع راست دیگر را فراهم آورند که بعد از پیشنهاد وریا غفوری، سرمربی اسپانیایی تراکتور با جذب او موافقت کرده است.

غفوری هر چند به عنوان بازیکن آزاد می تواند بعد از اتمام کار بازار نقل وانتقالات زمستانه هم به تراکتور برود اما گفته می شود توافق او با مدیران باشگاه تراکتور طی ساعات آینده رسما اعلام خواهد شد تا او به عنوان یکی از خریدهای پرسروصدای سرخ پوشان تبریزی در بازار زمستانه معرفی شود و کارش را در لیگ بیست ودوم در تبریز ادامه بدهد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1401 بروزرسانی: 9 بهمن 1401 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2226

به "وریا غفوری در آستانه بستن قرارداد نو ، مقصد احتمالی کاپیتان سابق استقلال مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وریا غفوری در آستانه بستن قرارداد نو ، مقصد احتمالی کاپیتان سابق استقلال مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید