پیشرفت چشمگیر تیمِ نکونام در نیم فصل دوم، فولاد نایب قهرمان برگشت

به گزارش مجله بیزبینگ، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال فولاد که از تیم های خوب نیم فصل دوم است، با 2 بازی کمتر نسبت به دیگر تیم ها و با 42 امتیاز در رده ششم جدول واقع شده است و در صورت پیروزی در دو بازی معوقه می تواند تا رده دوم جدول صعود کند.

پیشرفت چشمگیر تیمِ نکونام در نیم فصل دوم، فولاد نایب قهرمان برگشت

شاگردان نکونام که در سرانجام نیم فصل نخست در رده هشتم جدول قرار داشت، با نتایجی که در نیم فصل دوم گرفتند، در جدول فرضی نیم فصل دوم با 2 بازی کمتر به رده دوم صعود نموده است و بعد از پرسپولیس، قهرمان زود هنگام مسابقات بهترین نتایج را گرفته است.

فولاد یکی از معدود تیم های لیگ رجحان است که دستخوش تغییرات نشده و از ابتدای فصل تا به امروز راهنمایی آن بر عهده جواد نکونام است. آنها در سرانجام نیم فصل نخست 6 پیروزی، 5 مساوی و 4 شکست و کسب 23 امتیاز در رده هشتم قرار داشتند. هرچند فولادی ها در سرانجام نیم فصل به همراه پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان با 7 گل خورده بهترین عملکرد را در فاز دفاعی داشتند، اما با 10 گل زده از ضعف در فاز تهاجمی رنج می بردند.

شاگردان نکونام در نیم فصل دوم عملکردی به مراتب بهتر داشتند و نتیجه گیری آنها آنقدر خوب بود که حتی با 2 بازی کمتر نسبت به دیگر تیم ها، باز هم بعد از پرسپولیس دارای بهترین عملکرد بوده و در جدول فرضی نیم فصل دوم با 2 بازی کمتر هم در رده دوم قرار داشته باشند.

فولادی ها در نیم فصل دوم 9 بار به میدان رفته که حاصل آن 6 پیروزی، یک مساوی و 2 شکست است. آنها 14 بار گل زده و 9 بار هم دروازه شان باز شده است و در مجموع با 19 امتیاز بعد از پرسپولیس بهترین عملکرد را در نیم فصل دوم داشته اند.

ماشین سازی که در سرانجام هفته بیست و ششم در صندلی دهم جدول قرار گرفته است، در نیم فصل دوم ضعیف ترین عملکرد را داشته و با کسب تنها 8 امتیاز، ضعیف ترین تیم نیم فصل دوم است. هرچند صنعت نفت هم در نیم فصل دوم تنها 8 امتیاز گرفته، اما این تیم به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به ماشین سازی، در جدول فرضی نیم فصل دوم یک پله بالاتر از ماشین سازی قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1162

به "پیشرفت چشمگیر تیمِ نکونام در نیم فصل دوم، فولاد نایب قهرمان برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت چشمگیر تیمِ نکونام در نیم فصل دوم، فولاد نایب قهرمان برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید