گل گهر نگران از هت تریک بگوویچ

به گزارش مجله بیزبینگ، گل گهرسیرجان از پنج بازی اخیرش 4 تساوی و یک شکست به دست آورده اما با این حال همچنان صدرنشین است.

گل گهر نگران از هت تریک بگوویچ

گل گهرسیرجان از پنج بازی اخیرش 4 تساوی و یک شکست به دست آورده اما با این حال همچنان صدرنشین است.این تیم البته یک بازی نسبت به تیم دوم جدول یعنی شاهین شهرداری بوشهر کمتر انجام داده و این فرصت را دارد که با پیروزی در این بازی معوقه فاصله اش را به عدد چهار برساند. اما با نگاهی به جدول متوجه می شویم که تیم سرخپوشان پکدشت هم دو بازی معوقه دارد که اگر شش امتیازش را بگیرد به یکقدمی صدر می رسد.

بعد از تساوی مقابل قشقایی شیراز صحبت های زیادی مینی بر اخراج وینگوبگویچ شنیده شد. تیم او پس از مصدومیت امین پورعلی نتایج خوبی را کسب نکرده اما این دلیل نمی شود که یک تیم فقط به یه یک بازیکن متکی باشد.

نتایج دو فصل گذشته بگوویچ با گل گهر سیرجان که یکی از پرامکانات ترین تیم های لیگ یک است حالا این نگرانی را ایجاد می کند که برای سال سوم اتفاق تکراری برای این تیم بیفتد. آن ها در فصل 96-95 در حالی که هفته ها جزومدعیان اصلی صعود به لیگ برتر بودند با نتایج ضعیفی که در روزهای پایانی لیگ به دست آوردند با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم دوم یعنی سپیدرودرشت از صعود بازماندند.

مرد کروات در دومین سال حضورش هم تا هفته های پایانی جزو مدعیان اصلی بودند اما به یکباره نتایج ضعیف آن ها رقم خورد و در نهایت با 52 امتیاز و و فاصله 12 امتیازی با تیم دوم مکان هفتم را به خود اختصاص دادند. آن روز ها در حالی که خبر از انتخاب مربی جدید برای گل گهر به گوش می رسید اما مدیران کارخانه همچنان به این مربی اعتماد کردند تا برای سومین سال متوالی هم هدایت تیم شان را برعهده بگیرد. این تیم در حال حاضر صدرجدول را به خود اختصاص داده اما اگر در هفت بازی باقی مانده همین روند نزولی را ادامه دهد اصلا بعید نیست که سرنوشت دو فصل پیش برایش تکرار شود.

در واقع وینگوبگوویچ باید از اتفاقات سال گذشته که منجر به صعود نکردن تیمش شد درس گرفته باشد.اگر او در این موضوع هت تریک کند بعید به نظر می رسد جای دفاع داشته باشد.

9

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 123

به "گل گهر نگران از هت تریک بگوویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل گهر نگران از هت تریک بگوویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید