25 مرکز استان در شرایط هشدار 3 ، تعطیلی همه مشاغل به جز سطح یک

به گزارش مجله بیزبینگ، سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، گفت: تمامی کلانشهر ها و همچنین برخی شهرها، در شرایط محدودیت های شدید قرار دارند.

25 مرکز استان در شرایط هشدار 3 ، تعطیلی همه مشاغل به جز سطح یک

به گزارش خبرنگار اجتماعی مجله بیزبینگ، علیرضا رئیسی، در حاشیه نشست مشترک قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در جمع مجله بیزبینگ، اضافه کرد: 25 مرکز استان در سطح هشدار 3 یعنی شرایط قرمز قرار دارند که تمامی این مراکز استان ها شامل محدودیت های کرونایی می شود.

وی اضافه کرد: تمامی کلانشهر ها و همچنین برخی شهر ها مانند پایتخت، مشهد، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، خوزستان و اهواز شامل محدودیت های شدید می شوند.

رئیسی گفت: منظور از محدودیت های شدید یعنی اینکه تمامی مشاغل در این شهر ها و استان هایی که گفته شد تعطیل می شوند به جز مشاغل سطح یک.

رئیسی با اشاره به اینکه چه مشاغلی شامل سطح یک هستند، اضافه کرد: مشاغل سطح یک مربوط به تأمین مایحتاج ضروری مردم می شود و همچنین مواردی از جمله خدمات رسانی امداد و نجات، درمان، مشاغل مربوط به سلامت و فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی است. همچنین در ادارات تنها یک سوم کارکنان باید حضور داشته باشند.

وی با اشاره به موضوع تردد ها در 25 استان و یا شهر هایی که شرایط قرمز دارند، گفت: در سطح هشدار سه تردد در بین شهر ها ممنوع است یعنی پلاک های بومی اجازه خروج از شهر های میزبان خود را ندارند و پلاک های غیربومی هم اجازه ورود به این شهر ها را ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1351

به "25 مرکز استان در شرایط هشدار 3 ، تعطیلی همه مشاغل به جز سطح یک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 مرکز استان در شرایط هشدار 3 ، تعطیلی همه مشاغل به جز سطح یک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید