ابلاغ طرح فاصله گذاری اجتماعی به همه خطوط تاکسی؛ کرایه تاکسی تغییر نکرده است

به گزارش مجله بیزبینگ، خبرنگاران: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران بیان کرد: رانندگان تاکسی جهت پیشگیری از شیوع کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی فقط می توانند حداکثر دو مسافر در جایگاه عقب سوار نمایند.

ابلاغ طرح فاصله گذاری اجتماعی به همه خطوط تاکسی؛ کرایه تاکسی تغییر نکرده است

به گزارش مجله بیزبینگ به نقل از فارس، علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره موضوع فاصله گذاری اجتماعی در تاکسی های پایتخت گفت: این موضوع از هفته آخر اسفند سال 98 در سازمان تاکسیرانی مورد توجه قرار گرفته و بر همین اساس این مساله را به تاکسیرانان اعلام نمودیم.

وی اضافه نمود: رانندگان تاکسی مجاز هستند جهت پیشگیری از کرونا تنها دو مسافر را در جایگاه عقب سوار نمایند و کرایه تاکسی برای مسافران مشابه قبل در نظر گرفته شده و تغییری ننموده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی به همه تاکسی های خطوط مختلف پایتخت ابلاغ و اعلام شده است ، خاطر نشان کرد: تاکسیران ها موظفند مبالغ درج شده بر روی برچسب نرخ را از مسافران بگیرند و هیچگونه افزایش نرخی پیش از طی شدن روال قانونی مجاز نیست.

قنادان بیان داشت: همچنین به وسیله لینکی که به تاکسیرانان پایتخت اعلام نموده ایم در حال شناسایی دقیق آمار مبتلایان به کرونا در میان رانندگان تاکسی هستیم.

به گزارش فارس، همچنین محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نیز امروز اعلام نمود: اجرای طرح فاصله گذاری در اتوبوس های پایتخت انجام می گردد و برنامه ریزی های لازم در این زمینه در دست اقدام است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 7 خرداد 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 939

به "ابلاغ طرح فاصله گذاری اجتماعی به همه خطوط تاکسی؛ کرایه تاکسی تغییر نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ طرح فاصله گذاری اجتماعی به همه خطوط تاکسی؛ کرایه تاکسی تغییر نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید