اغفال مرد ثروتمند مشهدی برای فرار از اجنه!

به گزارش مجله بیزبینگ، آن ها چنان مرا از حوادث و پدیده های ماوراءالطبیعه ترسانده بودند که حتی جرئت نمی کردم این موضوعات را با نزدیک ترین افراد خانواده ام مطرح کنم، فقط برای فرار از چنگ اجنه و باطل شدن طلسم جادو، میلیون ها تومان پول پرداخت می کردم تا جایی که آن شیادان با سوءاستفاده از عواطف و احساسات مذهبی من بیشتر از 300 میلیون تومان کلاهبرداری کردند و ...

اغفال مرد ثروتمند مشهدی برای فرار از اجنه!

به گزارش خراسان، این ها بخشی از اظهارات مرد ثروتمندی است که دل به دریا زد و راز کلاهبرداری های میلیاردی با شگرد ادعای ارتباط با اجنه را برای پلیس فاش کرد. این مرد میان سال که در آخرین روز های سال گذشته شکایتی را علیه دو جوان 30 ساله مطرح نموده بود، درباره چگونگی ماجرا به کارشناس اجتماعی کلانتری احمدآباد مشهد گفت: از سال های دور به خاطر اعتقادات مذهبی ام در بسکمک از هیئت ها شرکت می کردم تا این که بسکمک از تجار و بازاریان نیز با من همراه شدند و به همین دلیل جلسات دوره ای خانگی و خانوادگی به راه انداختیم که در این جلسات معنوی از خواندن دعا و سخنرانی لذت می بردیم.

در این میان و از چند سال قبل، دو جوان تبعه خارجی با ظاهری موجه و صوت زیبایی که داشتند، طرح دوستی با من ریختند به طوری که من هم آن ها را برای شرکت در این جلسات خانوادگی دعوت می کردم تا اشعاری را با صدای زیبایشان دکلمه نمایند، ولی آرام آرام آن ها وانمود کردند که با اجنه در ارتباط هستند و گاهی خواب هایی می بینند که به حقیقت می پیوندد، ولی حق ندارند این خواب ها را بازگو نمایند چرا که در آن صورت نه تنها ارتباط خودشان با ماوراءالطبیعه را از دست می دهند بلکه آثار منفی نیز به بار خواهد آورد.

خلاصه، کلام آن ها طوری در وجودم می نشست که چشم و گوش بسته به همه حرف هایشان اعتماد داشتم و عمل می کردم. آن ها حتی اعتماد بسیار دیگری از اعضای این دورهمی محبت آمیز خانوادگی را جلب نموده بودند به گونه ای که مورد احترام همه اعضا بودند.

یک روز یکی از آن دو نفر با چهره ای گرفته و غمگین نزد من آمد و گفت: خواب دیده ام که همسر و فرزندت را اجنه طلسم نموده اند و من باید 30 گوسفند قربانی کنم. آن موقع هر رأس گوسفند حدود یک میلیون تومان بود، من هم بدون تفکر 30 میلیون تومان به او دادم تا این کار را برایم انجام بدهد. این تازه شروع ماجرا بود. مدتی بعد، دوست آن جوان هم به محل کارم آمد و از خواب های آشفته اش سخن گفت که روح پدرم به دلیل گناهانش در برزخ سرگردان است و چشم کمک به من دارد.

او آن روز مبلغ 100 میلیون تومان برای نذر و احتیاج و قربانی کردن ده ها رأس گوسفند از من گرفت تا با ذبح کردن آن ها روح پدرم آزاد گردد. من پول ها را به او می دادم بدون آن که حتی ذره ای به ماجرای کلاهبرداری و ادعا های دروغین آن ها فکر کنم.

آن ها در حرف هایشان چنان مرا از حوادث و پدیده های ماوراءالطبیعه ترسانده بودند که حتی جرئت تردید یا شک در گفته هایشان را نداشتم. آن ها در طول این مدت با همین شگرد با اجنه و خواب های گاه و بیگاهشان بیشتر از 300 میلیون تومان از من کلاهبرداری کردند. آن ها با توسل به همین شیوه از دیگر اعضای جلسه که همه آن ها از تاجران سرشناس و پولدار بودند، مبالغ زیادی راکلاهبرداری نموده بودند، اما با آن که همه یکدیگر را می شناختند هیچ گاه این ماجرا را برای همدیگر بازگو نمی کردند چرا که می ترسیدند تاثیر این سحر و جادو ها از بین برود و دوباره اجنه در روح آن ها رسوخ کند.

خلاصه، ماجرای کلاهبرداری آن ها را زمانی فهمیدم که یکی از همکارانم در کشاکش طلاق با همسرش بود، وقتی با او به گفت: وگوی محبت آمیز نشستم، ناگهان حیرت زده شدم، او گفت: از آن جوان تبعه خارجی شنیدم که همسرم به من خیانت می نماید و اکنون در آخرین مراحل طلاق توافقی هستیم. آن جا بود که فهمیدم همه ادعا های آن دو جوان دروغ است و هرکدام از دوستان و همکارانم را به طریقی سرکیسه نموده اند، اما ای کاش ...

شایان ذکر است، با کسب مجوز های قضایی و صدور دستورات ویژه ای از سوی سرهنگ احمد مجدی (رئیس کلانتری احمدآباد) دو متهم مذکور دستگیر شدند و اعتراف کردند که برای فرد دیگری به صورت درصدی کار می نمایند. آن ها در حالی با 14 شاکی رو به رو شدند که تحقیقات با دستورات خاص قضایی توسط ماموران زبده دایره اطلاعات کلانتری ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 984

به "اغفال مرد ثروتمند مشهدی برای فرار از اجنه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اغفال مرد ثروتمند مشهدی برای فرار از اجنه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید