بازدید از تاریخچه پاریس بار دیگر ممکن شد

به گزارش مجله بیزبینگ، گنیجینه ای که هزاران سال از تاریخچه پاریس را در برگرفته است در موزه ای که چند سال تعطیل شده بود بار دیگر به نمایش گذاشته می گردد.

بازدید از تاریخچه پاریس بار دیگر ممکن شد

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

ایسنا: فرانس 24، موزه کارناواله در پاریس که برای یک پروژه چهارساله بازسازی تعطیل شده بود در شرایطی که هنوز بسیاری از سفرهای بین المللی به دلیل شیوع ویروس کرونا از سر گرفته نشده اند از بیست و نهم می به روی مردم بازگشایی خواهد شد تا گنجینه ای از تاریخچه پاریس، از آثار مربوط به دوران انقلاب فرانسه گرفته تا کفشی متعلق به ملکه ماری آنتوانت به نمایش گذاشته گردد.

مدیر این موزه در گفت وگویی با رویترز بیان نموده بود باتوجه به این که گردشگران خارجی نیمی از جمعیت بازدیدنمایندگان این موزه را دربرمی گیرند انتظار می رود زمانی شرایط این موزه به شرایط پیش از شیوع کرونا بازگردد که محدودیت های ناشی از این همه گیری کاهش پیدا کند.

پروژه بازسازی 58 میلیون یورویی این موزه گسترش فضای نمایشگاه ها را شامل شده است. این موزه که ساختمان آن به قرن شانزدهم میلادی تعلق دارد در سال 1880 به موزه تبدیل شده است.

از این پس حدود 625هزار اثر که بسیاری از آن ها برای نخستین بار از انبار خارج شده اند در این موزه به نمایش گذاشته خواهند شد. تابلوهای نقاشی، سرویس چایخوری که توسط ناپلئون مورد استفاده قرار می گرفته، تعدادی از نخستین عکس های ثبت شده از برج ایفل و سکه های طلای متعلق به قرن دوم پیش از میلاد از جمله این آثار خواهند بود.

بازدیدنمایندگان همچنین می توانند فضای بازسازی شده ای از اتاق مارسل پروست نویسنده مشهور را که لوازم واقعی اتاق او به همراه کتش در آن به نمایش گذاشته شده اند مشاهده نمایند.

بسیاری از موزه ها در فرانسه از نوزدهم می پس از مدت های تعطیلی ناشی از شیوع کرونا شروع به کار کردند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1722

به "بازدید از تاریخچه پاریس بار دیگر ممکن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از تاریخچه پاریس بار دیگر ممکن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید