برگزاری نشست ستاد المپیک با حضور صالحی امیری و تاج

به گزارش مجله بیزبینگ، نشست ستاد المپیک فدراسیون فوتبال عصر امروز با حضور رئیس کمیته ملی المپیک، و رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

برگزاری نشست ستاد المپیک با حضور صالحی امیری و تاج

به گزارش مجله بیزبینگ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در آغاز این نشست ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون گزارشی از فرایند برگزاری جلسات ستاد المپیک در فدراسیون فوتبال ارائه داد.

در ادامه رئیس فدراسیون فوتبال ضمن خوش آمدگویی به صالحی امیری با تشریح فعالیت های صورت گرفته در زمینه آماده سازی تیم امید گفت: ستاد المپیک با هدف حمایت از تیم ملی فوتبال امید و برنامه ریزی در خصوص اقدامات و فعالیت های اجرایی این تیم شکل گرفته و تا آغاز مسابقات به فعالیت خودش ادامه می دهد. خوشحالیم که امروز در خدمت آقای دکتر صالحی امیری ریاست محترم کمیته ملی المپیک هستیم. مسئله آماده سازی تیم امید برای همه ما همچنین برای کشور، وزارت محترم ورزش و همینطور برای مردم شریف ایران و فوتبال دوستان بسیار مهم است. اگر تیم امید به مسابقات المپیک راه یابد اتفاق و افتخار متفاوتی روی داده که قطعا موجب خوشحالی مردم خواهد شد.

تاج اضافه کرد: نگاه فدراسیون فوتبال در این دوره نسبت به تیم امید بسیار متفاوت بوده به طوری که این تیم از یک سال و نیم گذشته شکل گرفته با همین رده سنی به مسابقات جاکارتا اعزام شده و برنامه ها، اردوها و بازی های تدارکاتی به صورت مستمر ادامه داشته است. البته مسائل و کمبودهای مالی هم وجود داشته که اگر مسئله دریافت مطالبات از فیفا و ای اف سی حل می شد هیچ کمبودی در این حوزه قطعا نداشتیم اما در شرایط موجود می توان با کمک دوستان این مسائل را نیز رفع کرد. به طور کلی معتقدم تیم امید بازیکنان بسیار شایسته و خوبی در اختیار دارد ، سرمربی و کادر فنی بسیار توانمندی دارد و همینطور ذخیره آینده کشور است. البته نباید روی این تیم فشار روحی و روانی ایجاد کرد. باید استرس را از این تیم دور نگاه داریم و با تمام ظرفیت خودمان از این تیم حمایت کنیم.

صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از تلاش ها و حمایت های فدراسیون فوتبال گفت: جا دارد از آقای تاج و همکارانشان در این فدراسیون تشکر کنم. همه ما به خوبی می دانیم که در این مدت فدراسیون زمینه لازم برای برگزاری کلیه بازی های تدارکاتی و اردوهای تیم امید را فراهم کرد و به واقع در آماده سازی این تیم تلاش زیادی داشته است. برگزاری یک اردوی برون مرزی و سفر تیم هزینه زیادی دارد در حالی که تیم المپیک تا امروز سفرها و اردوهای متعددی را پشت سر گذاشته است. به هر ترتیب ما نیز با تمامی ظرفیت های خودمان آمادگی حمایت همه جانبه از این تیم را داریم. پیشنهاد من این است که جلسه مشترکی با حضور دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش، بنده و همینطور آقای تاج برگزار شود تا با یک تقسیم کار مناسب در خصوص برنامه های آینده و حمایت همه جانبه از تیم امید تصمیم گیری کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک عنوان کرد: نقش کمیته در خصوص تیم امید حمایتی است و رویکرد مداخله به هیچ وجه نداشته و نداریم. خوشبختانه تیم بسیار خوبی شکل گرفته آقایان استیلی، پیروانی و شاهرودی از سرمایه های ارزشمند فوتبال ما هستند. می دانیم رقبای قدرتمندی در پیش داریم و طبیعتا انتظارات زیادی هم در سطح جامعه و رسانه ها وجود دارد اما به عقیده من در ورزش قهرمانی نتیجه گرایی الگوی بسیار بدی است که مغایر با همه اصول است. البته نتیجه اهمیت زیادی دارد اما همه چیز نیست. مسئله مهم این است که هرکدام وظیفه خودمان را به درستی انجام بدهیم و بسترسازی مناسبی صورت بگیرد. حاصل آن اگر نتیجه باشد اتفاق بسیار خوبی است و اگر هم نباشد دنیا به آخر نرسیده و نباید تخریب صورت بگیرد.

صالحی امیری گفت: سیاست ما در قبال تیم امید باید حمایت همه جانبه از این تیم و دور کردن فشارها باشد. امیدواریم با همین رویکرد شاهد حضور شایسته تیم المپیک در مسابقات پیش روی باشیم.

در ادامه این نشست حمید استیلی، مرتضی محصص، غلامحسین زمان آبادی، میرشاد ماجدی و لیلا صوفی زاده نیز موضوعاتی را در خصوص برنامه های آماده سازی همچنین فعالیت های پیش روی عنوان کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 608

به "برگزاری نشست ستاد المپیک با حضور صالحی امیری و تاج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست ستاد المپیک با حضور صالحی امیری و تاج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید