حمایت شریفی ها از فردوسی پور در حضور رئیس سازمان صداوسیما

به گزارش مجله بیزبینگ، رییس سازمان صداوسیما امروز سه شنبه ـ سوم خردادماه ـ در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف حاضر شد تا با آنها ملاقات و گفت وگو کند.

حمایت شریفی ها از فردوسی پور در حضور رئیس سازمان صداوسیما

در راستای برگزاری نشست های دانشجویی رییس سازمان صداوسیما، ظهر سه شنبه سوم خرداد ماه پیمان جبلی، با دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در محل این دانشگاه، ملاقات و گفت و گو کرد.

در ادامه این ملاقات که همچنان در حال برگزاری است، نمایندگان تشکل های مختلف دانشجویی به قرائت بیانیه ها و خواسته های خود از رییس سازمان صداوسیما پرداختند.

یکی از دانشجویان هم در جریان این نشست چنین بیان کرد که بعضی از تشکل های دانشگاه های مختلف، از جمله تشکل انجمن اسلامی دعوت دانشگاه صنعتی شریف را برای حضور در این جلسه نپذیرفتند و به جلسه گفت وگو با رییس صداوسیما نیامدند.

همان طور که پیش بینی می شد، باز گرداندن چهره های محبوب تلویزیون، به ویژه عادل فردوسی پور مقابل دوربین های رسانه ملی، تقریبا خواسته مشترک تمام تشکل ها بود که در ملاقات به رییس صداوسیما مطرح شد و همراهی و شعار دانشجویان حاضر را به همراه داشت.

دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف وقتی صحبت از عادل فردوسی پور به میان آمد، شعار دادند که او باید برگردد.

جبلی درباره بازگشت عادل فردوسی پور و دیگر چهره ها به تلویزیون هم چنین گفت: اگر در یک بازی تیمی، سرمربی برنامه و هدف نداشته باشد و قدر بازیکن هایش را هم نداند و نداند چطور بازیکن ها را بچیند، بازی بهم می خورد. بازیکن ها هم هر کدام باید جایی که به آنها گفته شده، بازی نمایند. اگر قهر کنی و بروی هر چقدر هم حرفه ای باشی سرمربی می گوید برو با هر تیمی می خواهی بازی کن. نمی توان تک وجهی به موضوع نگاه کرد. برای یک بازی باید همه عوامل با هم هماهنگ باشند. موضوع آقای فردوسی پور در دوره بنده اتفاق نیفتاد اگر دوره من بود تمام کوششم را می کردم که نرود البته نمی گویم معجزه می کردم ولی کوششم را می کردم. الان هم کوشش می کنیم از توانایی های ایشان استفاده کنیم. من میراث دار وضعیتی هستم که سه سال پیش رخ داده و باید حلش کنم. فکر می کنید با یک امضای طلایی جبلی حل می گردد، خیر اینطور نیست. ما باید قدر سرمایه هایمان را بدانیم اما مساله دوطرفه است فرد مقابل ما هم باید قوانین بازی را بپذیرد و بخواهد، ما هم باید قدرش را بدانیم. برادر عزیزمان آقای فردوسی پور نظرات خاص خودش را دارد. تمام کوششم را می کنم هیچ سرمایه ای را از دست ندهیم امیدوارم خدا یاری کند بتوانیم انجام دهیم؛ البته عرض کردم مسئله دوطرفه است.

او بعلاوه از بعضی مجری های روی آنتن گفت که درخواست حقوق زیادی دارند و اضافه نمود: بعضی از مجری ها هم هستند که دو روز است آنتن دارند و روز به روز هم دستمزدهای بیشتری می خواهند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 تیر 1401 بروزرسانی: 15 تیر 1401 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2109

به "حمایت شریفی ها از فردوسی پور در حضور رئیس سازمان صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت شریفی ها از فردوسی پور در حضور رئیس سازمان صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید