خودکشی بیش از 30 هزار نظامی آمریکایی از سال 2001

به گزارش مجله بیزبینگ، نتایج تحقیقات در دانشگاه براون آمریکا نشان می دهد، تعداد نظامیان آمریکایی که از سال 2001 دست به خودکشی زده اند، بیش از 30 هزار تن است.

خودکشی بیش از 30 هزار نظامی آمریکایی از سال 2001

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران؛ به نقل از خبرگزاری آناتولی، این تحقیق نشان میدهد که جنگ علیه ترور آمریکا که بعد از حملات یازده سپتامبر 2001 به راه افتاد، به خودکشی 30 هزار و 177 نظامی آمریکایی منجر شده است و این آمار برای حین نام نویسی برای خدمت یا بعد از خدمت آنهاست.

توماس هووارد سوت، نگارنده این تحقق با انجام مقایسه تاکید نمود که از آن موقع تنها 7057 مورد مرگ حین نبرد در ارتش آمریکا ثبت شده است.

در این مطالعه تاکید شد که آمار خودکشی نظامیان آمریکایی ممکن است بالاتر هم باشد چرا که وزارت کهنه سربازان که مساله خودکشی را در میان نیروها پیگیری میکند، به اتفاقات اتفاق افتاده برای نیروهای ذخیره ارتش یا نیروهای گارد ملی که اغلب در فوریت ها به کار گرفته میشوند، توجهی ندارد.

تحقیق مذکور تاکید دارد که با وجود کاهش عملیاتهای جنگی در افغانستان، نرخ خودکشی در میان نظامیان در سال های اخیر افزایش نشان داده است.

تعداد خودکشی نظامیان در 2012 به اوج خود رسید و در سه سال گذشته هم بدترین اندازه خودکشی متوالی سال به سال در میان نیروهای فعال از سال 2001 تا به امروز مشاهده شده است.

محقق دانشگاه براون می گوید هیچ عاملی را نمیتوان علت خودکشی دانست، جز اینکه تکه های پازل را کنار هم گذاشت و تنها به وسیله آن مساله را درک کرد. اما او به افزایش استفاده از بمبهای از راه دور اشاره نمود که صدمات مغزی شدیدی به همراه می آورند.

او بعلاوه گفت که پیشرفتهای پزشکی به نظامیان آمریکایی اجازه میدهد به میادین نبرد بازگردند، آن هم با وجود لطمات مغزی که میتواند منجر به خودکشی گردد.

براساس این مطالعه، نرخ بالای خودکشی عوامل متعددی دارد که بعضی ذات نبرد در جنگ است و بعضی منحصر به چارچوب جنگ علیه ترور آمریکاست. در این تحقیق آمده است: تا حدی، آنها به علت خطرات مشترک در داخل هر جنگی هستند؛ قرار دریافت در معرض آسیبهای روحی، استرس، فرهنگ نظامی و آموزش، دسترسی مستمر به اسلحه و دشواری ورود دوباره به زندگی غیرنظامی.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1738

به "خودکشی بیش از 30 هزار نظامی آمریکایی از سال 2001" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی بیش از 30 هزار نظامی آمریکایی از سال 2001"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید