رعایت 100 درصدی فاصله اجتماعی در همه پروازها

به گزارش مجله بیزبینگ، تهرا(پانا)- وزیر راه و شهرسازی از افتتاح پروژه راه آهن خواف- هرات تا خاتمه آذرماه خبر می دهد و می گوید 100 درصد فاصله گذاری اجتماعی در همه پروازها رعایت می شود و صندلی کنار هر مسافر در هواپیما خالی است.

رعایت 100 درصدی فاصله اجتماعی در همه پروازها

محمد اسلامی در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران در خصوص زمان و مزایای افتتاح پروژه ریلی خواف- هرات افزود: کشورهای محصور در خشکی به ویژه افغانستان همیشه در حال تلاش برای دسترسی به آب های آزاد هستند و این جهت به ترانزیت افغانستان از جهت ایران کمک کرده ضمن اینکه می تواند برای ترانزیت ایران نیز عملکرد افزایشی داشته باشد.

وزیر راه با بیان اینکه مراحل اجرایی پروژه خواف- هرات به پایان رسیده است، افزود: تا پایان همین ماه راه آهن های ایران و افغانستان به یکدیگر متصل می شود.

اسلامی خبر داد: در پی اجرای محدودیت تردد بین استانی سفر جاده ای با خودروی شخصی 45 درصد کاهش یافته است.

اسلامی در خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی در پروازها نیز گفت: 100 درصد فاصله گذاری اجتماعی در همه پروازها رعایت می شود و صندلی کنار هر مسافر در هواپیما خالی است

وزیر راه با بیان اینکه اکنون سیستم حمل و نقل جاده ای، هوایی و ریلی به سامانه ماسک وزارت بهداشت متصل است، گفت: در چند روز گذشته 700 بیمار کرونایی که قصد سفر داشتند شناسایی و از صدور بلیت برای آنها جلوگیری شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1378

به "رعایت 100 درصدی فاصله اجتماعی در همه پروازها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعایت 100 درصدی فاصله اجتماعی در همه پروازها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید