مکاتبه آموزش و پرورش برای برقراری فوق العاده 50 درصدی فرهنگیان

به گزارش مجله بیزبینگ، تهران (پانا) - رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و امور اداری اعلام نمود برای پرداخت فوق العاده ویژه فرهنگیان تا سقف 50 درصد با سازمان برنامه و بودجه مکاتبه و پاسخ آن دریافت شد.

مکاتبه آموزش و پرورش برای برقراری فوق العاده 50 درصدی فرهنگیان

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ناصر سلیمان زاده با بیان این که در ارتباط با مصاحبه مورخ 27 اردیبهشت 1400 نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، در ارتباط با پرداخت فوق العاده ویژه فرهنگیان تا سقف 50درصد، مکاتبه شده است، اضافه کرد: درخصوص موضوع فوق العاده ویژه و أخذ مجوز اعتبار مربوط، طی نامه شماره 39624 مورخ 9خرداد 1400با سازمان مذکور مکاتبه شده است که در پاسخ طی نامه شماره 128183 مورخ 24خرداد 1400اعلام داشته اند: در ارتباط مجازی مورخ 28 اردیبهشت 1400 بعضی از فرهنگیان گلایه نموده اند، فوق العاده ویژه ناقص اجرا شده است. لذا تأکید شد؛ باید به طور کامل اجرا گردد که با عنایت به نامه ارسالی آن وزارتخانه، فوق العاده ویژه فرهنگیان، به ویژه معلمان، بر اساس ضوابط و مقررات ابلاغی، از مراجع ذی صلاح معین و برقرار شده است. در ضمنً در استمرار جبران بخشی از خدمات فرهنگیان برای سال 1400در قالب اجرای نظام رتبه بندی معلمان تأمین اعتبار شده است که پس از تصویب مجلس شورای اسلامی از تاریخ 1فروردین 1400قابل پرداخت خواهد بود.

سلیمان زاده توضیح داد: پیگیری موضوع افزایش فوق العاده ویژه 50 درصدی فرهنگیان، در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته است و به محض حصول نتیجه مطلوب، اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

نامه وزارت آموزش و پرورش به سازمان امور اداری و استخدامی و پاسخ نامه معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه را از اینجا دریافت کنید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1780

به "مکاتبه آموزش و پرورش برای برقراری فوق العاده 50 درصدی فرهنگیان" امتیاز دهید

1 کاربر به "مکاتبه آموزش و پرورش برای برقراری فوق العاده 50 درصدی فرهنگیان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مکاتبه آموزش و پرورش برای برقراری فوق العاده 50 درصدی فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید