کرملین: جایگاه پوتین بر مبنای کارهای واقعی اوست نه مهملات

به گزارش مجله بیزبینگ، سخنگوی کرملین امروز دوشنبه گفت، جایگاه ولادیمیر پوتین و اعتماد شهروندان به او بر پایه کارهای او است نه یک سری تلقین های محتوای ویدیویی درباره کاخی در منطقه تفرجگاهی گلندژیک در ساحل دریای سیاه.

کرملین: جایگاه پوتین بر مبنای کارهای واقعی اوست نه مهملات

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین درباره فیلمی از یک کاخ که الکسی ناوالنی، منتقد کرملین مدعی شده برای پوتین است، به خبرنگاران اظهار کرد: این یک فیلم محبوب است اما هیچ کدام از چیزهای ذکر شده در این ویدیو درست نیست. شما میدانید که مالک خانه جلو آمد و اطلاعات دست اول منتشر شد. برنامه ها در خصوص استفاده تجاری از این موضوع نیز علنی شدند. بنا براین روشن شد که ادعای مالکیت رئیس جمهور بر این خانه چیزی بجز مهمل و دروغ نیست.

پسکوف در ادامه صحبتهایش که در پاسخ به سوالی درباره چرایی عدم تاثیر محتوایی ویدیوی مربوط به کاخ ذکر شده بر جایگاه محبوبیت پوتین مطرح نمود: به طور کلی، اکثریت قاطع مردم این مساله را درک می کنند. البته جایگاه واقعی پوتین و رده بندی اعتماد به او و عملکردش بر مبنای کارهای واقعی است نه یک سری تلقینها مثل این.

ماه ژانویه آلکسی ناوالنی، فعال مخالفت دولت روسیه به انتشار یک ویدیوی تحقیقاتی پرداخته و کاخ مذکور را با پوتین مرتبط کرد. آرکادی روتنبرگ، تاجر روسی خیلی زود گفت که این ملک به او تعلق دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1530

به "کرملین: جایگاه پوتین بر مبنای کارهای واقعی اوست نه مهملات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرملین: جایگاه پوتین بر مبنای کارهای واقعی اوست نه مهملات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید