کری خوانی مدیر عامل استقلال

به گزارش مجله بیزبینگ، قتح الله زاده درگفت و گوی تلویزیونی برای حریف کری خوانی کرد.

کری خوانی مدیر عامل استقلال

علی فتح الله زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در یک گفت وگوی تلویزیونی، صحبت های خود را با کُری خوانی زیرپوستی برای پرسپولیسی ها شروع کرد و گفت: من، چون به عدد چهار علاقه دارم، برای بار چهارم مدیرعامل استقلال شدم. این بار خودم بمب بودم!

وی اضافه نمود: ما صحبتی داشتیم در خصوص دارایی هایی که داریم، ولی وقتی که آمدم، برعکس چیزی بود که صحبت نموده بودیم. شرایط خوبی نداریم. تیم استقلال یک تیم ریشه دار و بزرگ است. طرفداران دوست دارند که تیم شرایطش خوب باشد. ما آمده ایم که یک باری را برداریم.

وی ادامه داد: در حساب باشگاه الان پولی نیست. البته پول ها برای باشگاه خرج شده است. عایدی هایی که آقای آجورلو انتظار داشته محقق نشده است. امروز صبح چند نامه روی میز من بود که باید به زودی پرداخت شوند. مثلا پول آقای استراماچونی زمانش گذشته است و باید پول را پرداخت کنیم. ما یک ماه سخت را پیش روی داریم، ولی نمی گذاریم به تیم آسیبی وارد گردد.

فتح الله زاده تاکید نمود: کوشش می کنم تعهد به بازیکنان انجام گردد و به آن ها این اطمینان را داده ام و امیدوارم بتوانیم تعهدمان را تا قبل از تعطیلات انجام دهیم.

وی ادامه داد: امروز یک جلسه با آقای سجادی (وزیر ورزش) و پولادگر (معاون وزیر) درباره مجوز حرفه ای داشتیم. شرایط سختی داریم. ما یک برند بزرگ هستیم و می خواهیم سه ام باشگاه رشد پیدا کند و امیدوارم در دو، سه ماه آینده سهام ما رشد خوبی پیدا کند. بعضی اوقات سلایق مدیران به هم نمی خورد. من خیلی در جریان جدایی آقای آجورلو نبودم و ظاهرا اختلاف سلیقه و محقق نشدن بعضی مسائل موثر بوده است.

مدیرعامل استقلال اضافه نمود: ما یازده روز دیگر در سوپر جام باید بازی کنیم. بعضی دوستان مربی ما را اذیت می نمایند. او مهمان ماست و حسی قوی به استقلال دارد. بپذیریم که درباره پنالتی ها خیلی در حق ما ظلم شده است.

وی تاکید نمود: ما به عنوان مدیر باید فضا را برای ساپینتو مهیا کنم. او احساسات لطیفی دارد و باید دید چه کسی اول او را اذیت نموده است. من می آیم جلو و از حق تیم دفاع می کنم. او مربی خوبی است.

وی با اشاره به بدهی های باشگاه استقلال گفت: ما چیزی بالغ بر دو میلیون دلار در این 10 روز باید پرداخت کنیم.

فتح الله زاده اضافه نمود: به ساپینتو گفتم شما به من بگو چه زمانی به تمرین بیایم، چون شرایط تیم حساس است. این هفته احتمالا به تمرین می روم و بازیکنان را می بینم.

وی درباره تغییر نظر سازمان لیگ درباره میزبان سوپرجام، اضافه نمود: هنوز مکان بازی سوپر جام معین نیست. من به آقای حدادیان گفتم که بازی در آزادی باشد به علت اینکه کیفیت چمنش بهتر است. حالا قرار است تا در این رابطه مشترکا تصمیمی بگیریم.

مدیرعامل استقلال اضافه نمود: تمام کوشش ما برای قهرمانی است. ما سال جاری مدعی قهرمانی هستیم. برای من هم رفت و آمد خوش آیند نیست. به من فرصت بدهند، ظرف سه سال تیم را قهرمان آسیا می کنم تا دینم را به طرفداران ادا کنم.

وی درباره سرمربی استقلال نیز گفت: بازی خوانی ساپینتو خیلی خوب است. او مربی خوب و زحمتکشی است. من از او حمایت می کنم. نظر او یک هافبک بازیساز است. فکر می کنم نظرش یک بازیکن خارجی است. بازیکنان جوانی در استقلال داریم. سال جاری این ها را حفظ می کنیم. اگر موقعیت ترانسفر باشد، این کار را می کنیم. با پول آن هم تیم را تقویت باید بکنیم.

وی درباره عملکرد مصطفی آجورلو، مدیرعامل سابق استقلال نیز گفت: به نظر من کاری که آجورلو در تبلیغات محیطی کرد، مثبت بوده است. من با آن شرکت و دوستان دیگر هم صحبت نموده ام. عایدی آن با پول سازمان لیگ قابل مقایسه نیست. از سازمان لیگ و فدراسیون می خواهم به ما در این راه یاری نمایند. قرار شد چهارشنبه یا پنجشنبه با آقای قنبرزاده هم در این رابطه جلسه داشته باشیم. از طرفداران می خواهم مثل گذشته هوای تیمشان را داشته باشند تا به قهرمانی برسیم.

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 آبان 1401 بروزرسانی: 1 آبان 1401 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2181

به "کری خوانی مدیر عامل استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری خوانی مدیر عامل استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید