تداوم خدمات رسانی در غرفه بازیافت منطقه 15

به گزارش مجله بیزبینگ، 32 غرفه بازیافت منطقه 15 با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی دایر است و به شهروندان خدمات ارائه می کند.

تداوم خدمات رسانی در غرفه بازیافت منطقه 15

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علیرضا جعفری سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت: در این راستا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تجهیزات بهداشتی شامل گان، شیلد، دستکش و ماسک بین متصدیان غرفه های بازیافت توزیع شد.

او ادامه داد: همچنین تمامی ایستگاه بازیافت، خودروهای جمع آوری پسماند خشک و غرف های بازیافت ضدعفونی و گندزدایی شد.

جعفری با اشاره به اینکه در مهر ماه 154 هزار و 876 کیلوگرم پسماند خشک و الکترونیکی در غرف بازیافت جمع آوری شده است اضافه نمود: شهروندان در ازای تحویل پسماند خشک وجه نقد نیز دریافت می کنند.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه اضافه نمود: 38 خودروی ملودی نیز با گشت روزانه و به درخواست شهروندان در سامانه 137 با حضور در درب منازل شهروندان پسماند خشک را جمع آوری می کنند.

جعفری در ادامه به طرح تفکیک زباله از مبدا و جداسازی پسماند تر و خشک اشاره کرد و اضافه نمود: اجرای طرح شنبه های بدون پسماند و اجرای طرح کاهش پسماند (کاپ) در ساختمان های وابسته به شهرداری شامل آموزش پرسنل، سرایداران و بازدید از مخازن برای اجرای مطلوب طرح در شهرداری ناحیه2 در حال اجراست.

او گفت: با تلاش شهرداری تهران طی سالهای گذشته تفکیک پسماند خشک از مبداء به یک فرهنگ تبدیل شد و بیشتر شهروندان با مشارکت در این طرح مدیریت شهری را در ساماندهی زباله های شهر یاری کردند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1324

به "تداوم خدمات رسانی در غرفه بازیافت منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم خدمات رسانی در غرفه بازیافت منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید