جهانپور: دادستانی به اظهارات تبریزیان رسیدگی کند

به گزارش مجله بیزبینگ، کیانوش جهانپور، مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت، در واکنش به کوشش های بعضی افراد مبنی بر واکسن گریزی در لباس روحانیت گفت: مواضع جاهلانه و خرافی این فرد به افکار عمومی آسیب رسانده و مدت هاست به وجهه روحانیت و حوزه های علمیه آسیب جدی زده است.

جهانپور: دادستانی به اظهارات تبریزیان رسیدگی کند

به گزارش فارس، وی اضافه کرد: متاسفانه او و بعضی اطرافیانش که علنا بر خلاف قانون دخالت غیر مجاز در امر درمان دارند به رغم پیگیری های حقوقی همچنان به رفتار های ضدقانونی و خلاف جریان سلامت عمومی جامعه ادامه می دهند.

جهانپور تاکید نمود: اگر چه عده دیگر با ژست روشنفکری و به نحو دیگری بی واهمه در خصوص واکسیناسیون کووید 19 هراس ایجاد کردند، اما نباید در لباس روحانیت و به نام مراکز علمی مانند حوزه های علمیه این رفتار ها انجام گردد.

جهانپور ادامه داد: این روی ماجرا مشخصا و از آنجا که سلامت از حقوق عامه است و رفتار این فرد و اطرافیانش مشخصا علیه سلامت عمومی و حقوق عامه است قاعدتا فارغ از پیگیری های وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مدعی العموم و دادستانی ویژه روحانیت از جنبه دفاع از حقوق عامه می توانند موضوع را پیگیری نمایند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو توضیح داد: در ابتدای این ماجرا، احتیاج به طرح شکایت از سوی وزارت بهداشت، دانشگاه های علوم پزشکی و هر نهاد عمومی دیگر نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1540

به "جهانپور: دادستانی به اظهارات تبریزیان رسیدگی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانپور: دادستانی به اظهارات تبریزیان رسیدگی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید