واعظی: تعویق یا لغو برگزاری کنکور باعث اجحاف در حق داوطلبان می گردد

به گزارش مجله بیزبینگ، رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه خط قرمز دولت، سلامت مردم و فرزندان کشور است، گفت: تعویق بیش از حد یا عدم برگزاری کنکور اجحاف در حق داوطلبان است.

واعظی: تعویق یا لغو برگزاری کنکور باعث اجحاف در حق داوطلبان می گردد

به گزارش گروه دانشگاهمجله بیزبینگ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حساب شخصی خود در اینستاگرام نوشت: وقتی رهبر معظم انقلاب در گفتار و عمل نشان می دهند که به نظرات ستاد ملی کرونا عمل می نمایند، شایسته است تصمیمات این ستاد برای همه ما در همه زمینه ها فصل الخطاب باشد.

وی در ادامه عنوان نمود: دولت از همان شروع پاندمی کرونا، نشان داد که خط قرمز دولت، سلامت مردم و فرزندان کشور است. تعطیلی مهد های کودک، لغو حضور فیزیکی در مدارس و دانشگاه ها و کوشش برای تداوم و آموزش به صورت مجازی، مدیریت حضور مردم در مساجد و همه و همه از این حساسیت حکایت دارد. اما همواره هم بهترین تصمیم، راحت ترین تصمیم یعنی حذف صورت مسئله نیست. بیاییم اثرات تعویق بیش از حد یا عدم برگزاری کنکور را هم در نظر بگیریم که سبب انباشت داوطلب در آزمون سال بعد و اجحاف گسترده در حق بسیاری از داوطلبانی می گردد که سال جاری با برنامه ریزی مطالعه نموده و زحمت کشیده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1178

به "واعظی: تعویق یا لغو برگزاری کنکور باعث اجحاف در حق داوطلبان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: تعویق یا لغو برگزاری کنکور باعث اجحاف در حق داوطلبان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید